Skocz do zawartości

Typowanie #11 Liga Narodów | Liga C 7.10.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na reprezentacyjne spotkania w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Czarnogóra - Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg - Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan - Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia - Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia - Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa - Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja - Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo - Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

 

Moje typy:

Czarnogóra 3-1 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 0-2 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 1-0 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 1-2 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 0-1 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 2-0 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 3-1 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 1-0 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra 2-0 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 0-1 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 2-1 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 0-1 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 1-3 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 1-0 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 2-0 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 3-2 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Czarnogóra 3-1 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 0-1Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 1-0 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 1-1 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 0-1 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 2-0 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 2-1 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 1-0 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra 2-0 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 3-1 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 1-3 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 0-2 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 2-1 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 2-1 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 3-0 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 1-2 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

  • Kufel piwa 1

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Czarnogóra 1-0 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 2-1 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 1-2 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 0-1 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 0-1 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 2-1 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 2-0 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 1-4 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra 2-0 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 0-1 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 0-2 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 1-3 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 0-2 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 1-1 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 2-0 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 1-1 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra 2 - 0 Azerbejdżan (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Luksemburg 1 - 2 Cypr (typujemy do 10.10 do godziny 15:00)
Kazachstan 1 - 1 Albania (typujemy do 11.10 do godziny 15:00)
Armenia 2 - 1 Gruzja (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Estonia 1 - 0 Macedonia Północna (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Litwa 2 - 1 Białoruś (typujemy do 11.10 do godziny 18:00)
Grecja 3 - 1 Mołdawia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)
Kosowo 2 - 0 Słowenia (typujemy do 11.10 do godziny 20:45)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.5cbe0ad558a16c2de534801ef33a379a.png

Czarnogóra 2-0 Azerbejdżan 
Luksemburg 2-0 Cypr 
Kazachstan 0-0 Albania 
Armenia 2-2 Gruzja 
Estonia 3-3 Macedonia Północna 
Litwa 2-2 Białoruś 
Grecja 2-0 Mołdawia 
Kosowo 0-1 Słowenia 

Punktacja:

@ [1g]mariann9

@11ruk3q.jpg hadesik9

@Daniel19R208

@ Antosiek7

@Bazukaczeczek6

@ DontPush6

@ DarO4

1974443073_zakoczone.png.fef657806b409f85274dc3732ae08469.png

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...