Skocz do zawartości

Typowanie #33 Liga Europy 30.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na spotkania Ligi Europy ( play-off )

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

CFR - KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo - Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi - Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg - PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb - Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat - Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec - APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa - Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo - Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege - MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo - Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Moje typy:

CFR 1-2 KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo 1-3 Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi 1-2 Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg 2-3 PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb 2-0 Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat 0-1 Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec 1-2 APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa 0-2 Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo 1-3 Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege 3-0 MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo 1-2 Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

CFR 2-0 KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo 1-2 Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi 0-1 Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg 0-2 PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb 1-0 Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat 1-2 Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec 1-0 APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa 0-2 Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo 0-2 Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege 1-0 MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo 2-3 Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CFR 1-0 KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo 2-1 Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi 0-1 Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg 0-1 PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb 2-0 Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec 1-0 APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa 0-1 Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo 1-2 Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege 1-0 MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo 1-0 Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CFR 2-1 KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo 1-1 Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi 1-2 Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg 2-3 PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb 0-1 Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat 2-2 Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec 1-0 APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa 2-1 Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo 1-2 Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege 1-3 MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo 2-2 Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CFR 0-2 KuPS (typujemy do 01.10 do godziny 17:30)
Malmo 0-2 Granada (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Charleroi 0-2 Lech Poznań (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Rosenborg 1-3 PSV (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Dinamo Zagrzeb 2-0 Flora (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Ararat 0-2 Crvena Zvezda (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Slovan Liberec 0-2 APOEL (typujemy do 01.10 do godziny 19:00)
Hapoel Beer Szewa 0-3 Viktoria Pilzno (typujemy do 01.10 do godziny 19:30) 

Sarajevo 0-1 Celtic (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)
Standard Liege 1-0 MOL Vidi FC (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Dinamo 1-3 Łudogorec (typujemy do 01.10 do godziny 20:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.885e20870ce43d8bb77087a631d83449.png

CFR 3-1 KuPS 
Malmo 1-3 Granada 
Charleroi 1-2 Lech Poznań 
Rosenborg 0-2 PSV 
Dinamo Zagrzeb 3-1 Flora 
Ararat 1-2 Crvena Zvezda 
Slovan Liberec 1-0 APOEL 
Hapoel Beer Szewa 1-0 Viktoria Pilzno 
Sarajevo 0-1 Celtic 
Standard Liege 3-1 MOL Vidi FC
Dinamo 0-2 Łudogorec 

Punktacja:

@ DarO21

@Bazukaczeczek18

@DomiNN17

@Alanek17

@ Colorova14

1022834321_zakoczone.png.9015d5e7a75ee8ce52ac591c8ad7d9ec.png

  • Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...