Skocz do zawartości

CS 1.6 Jak wychylać na mida i zdobywać po kilka fragów na początku rundy

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dontpusz3k

Cześć, chciałbym Wam pokazać fajne wychylanie na piksel na mapie de_dust2, jeśli opanujecie to do perfekcji, to po 3 kile na początku rundy spokojnie zrobicie, a może i nawet zabijecie dwóch jednym strzałem (często mi się to zdarza) :)  Sposób jest o tyle fajny, że jeśli nie trafimy, a nasz przeciwnik będzie miał farta i nas trafi, to w takim wypadku na 90% dostaniemy w nogi za 80 HP i możemy go zabić wychylając drugi raz :D 

Na filmie poniżej jest wszystko przedstawione, aby wychylić trzymamy "d", a później zatrzymujemy się szybko klikając "a" - odpowiedni moment zatrzymania musicie sobie sami wytrenować, kilka minut ćwiczeń, później praktyka i będzie Wam wychodziło.

Mogą Wam się załadować 2 typy pikseli, to jest pierwszy typ:

image.thumb.png.e3df2a4487ffa1ce0073a2f0cd600ad9.png

Łatwo możemy poznać, jeśli mamy takie 3 duże czarne kropki, to dla początkujących wychylanie będzie troszkę wolniejsze, bo ciężko będzie szybko nacelować na piksel (tymbardziej jak będzie smoke na bramie)

dwie mniejsze kropki zaznaczone są na czerwono, to właśnie nasz cel, celujemy między nimi, a nastepnie jedziemy celownikiem minimalnie w prawo (ale nie musimy! Nie odsuwając czerwonej kropki z lunety również zabijemy naszego przeciwnika, jak komu wygodniej), a następnie wychylamy, i cyyyyyyyyyk kill :D 

TYP2:

image.thumb.png.421f5b3f91d93475ae1d3de72c18f848.png

Tutaj również szybko możemy rozpoznać, bo nie ma trzech czarnych kropek :D 

Ten sposób jest prostszy, po prostu ustawiamy się maksymalnie pod ścianą (jak na filmie), następnie włączamy podwójnego zooma, celujemy troszkę w prawo od tej "plamki" pokazanej na filmie i wychylamy!

BONUS!

Czasami zdarza się, że ktoś kampi w ciemni, właśnie w miejscu pokazanym na filmie, sposobem na takiego szkodnika jest wychylenie z takiego miejsca i pokazanie mu kto tu rządzi :D 

UWAGA! Sposób ten działa tylko na mapie, na której nie ma "3 dużych czarnych kropek"

Instrukcja: ustawiamy się tak jak do normalnego wychylenia, ale nasz celownik obniżamy i celujemy nim na malutką czarną kropeczkę pokazaną na filmie, dalszą instrukcję znacie, powodzenia!

PS: Polecam uczyć się na tej mapie bez kropek, jeśli załaduje Wam się inna, to po prostu wyłączcie i włączcie csa sprawdzając na botach jaki typ mapy się wygenerował :)

image.thumb.png.7ade5c9117f4a755addab4b14ed2ff35.png

Dziękuję za przeczytanie, jeśli macie jakieś pytanka to śmiało piszcie, chętnie odpowiem.

poradnik napisany przez moją osobę jak i również film należy do mnie, zakaz kopiowania na inne fora.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...