Skocz do zawartości

przyjęta Propozycje zmian

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pomysłów do zaproponowania, jeśli chodzi o zmiany na serwerze. Zauważyłem, że ostatnio mało się dzieje na serwerze, więc myślę że coś nowego się przyda :)

- Dodanie jackpotów, rundy challenge o kredyty

- Zmiana puli map, najlepiej wymieszać obecne najlepsze mapy z poprzednią pulą, lub po prostu wybrać jakieś nowe, grywalne mapy

- Zresetowanie rankingu, ponieważ już dawno nie był resetowany ;p

- Myślałem też o jakiś eventach, konkursach, tyle że nie na forum a już konkretnie na serwerze. Nie mam tylko pomysłu jak miałoby to wyglądać

- Umożliwienie administratorom korzystania z komend typu !slap, by przykładowo uderzyć afka, by sie poruszył. Nie jest to konieczne, ale za czasów gdy byłem adminem z rok temu używałem tej komendy właśnie w celu " budzenia" afków, oraz również w celach humorystycznych ( myślę, że trochę zabawy nikomu nie zaszkodzi :)

- Można jeszcze dodać nowe tryby rund, na przykład rundy z zwiększonym speedem, lub też tzw. Drunk rounds 

- Zauważyłem również, że anty afk nie działa, więc można by wprowadzić takie coś, żeby przykładowo po 10 sekundach bezczynności zaczęło spadać HP, albo po prostu poprawić anty afk

- Można by również wprowadzić nagrody za poszczególne TOP serwera, ale to również nie jest konieczne

- Poprawienie wiadomości prywatnej (sm_psay), bo jest ona praktycznie niezauważalna na czacie, można by również dodać dźwięk wiadomości jeśli to możliwe

- Poprawienie wiadomości zgłoszenia z komendy !report ( dodanie dźwięku )

Zachęcam innych graczy oraz administratorów do wypowiedzi lub innych propozycji :)

Edytował/a przez m4theush
  • Kufel piwa 6
  • Kieliszek wódki 1

Jestem ZA
Zrealizowanie wszystkich pomysłów jest przydatne np. rundy z speed'em większym ,czy też dodanie Jackpotów na rundy (ale tylko na wyzwania) 
komenda !slap się przyda bo takie przypadki się zdarzają 
Wielki plus za pomysł restartu rankingu po ciężko jest się tam dostać sam to wiem C; 
I jeszcze temat o mapach jestem totalnie z tym pomysłem bo już jest ciągle grane to samo i to się nudzi.

Pozdrawiam @m4theush i szanuje za pomysł dodania Propozycji.

• Kufel piwa 2

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Jestem ZA 

Co do tego to jest już to wprowadzone.

10 godzin temu, m4theush napisał:

Jeżeli chodzi o pulę map to kilka mam poszukanych i przygotowanych musiał bym tylko posta wstawić.

10 godzin temu, m4theush napisał:

- Zmiana puli map, najlepiej wymieszać obecne najlepsze mapy z poprzednią pulą, lub po prostu wybrać jakieś nowe, grywalne mapy

@m4theush

• Kufel piwa 3

krejzol2.png.5ebe3c3fc82aa65df0ab30c0ea12df86.png.979600c8e477ad2570f69f82372f2e49.png

JESTEM  ZA

Takie "odświeżenie" dobrze by zrobiło serwerowi. 

Co do zmiany puli map to uważam to za dobry pomysł bo wielu graczom najzwyczajniej w świecie się obecne mapy znudziły.

18 godzin temu, m4theush napisał:

Myślę, że każdy z punktów które @m4theushprzytoczył są fajne i warte wprowadzenia na serwer.

Pozdrawiam

• Kufel piwa 2

Dnia 24.09.2020 o 21:25, m4theush napisał:

Według mnie jackpot jest zbędny, jest już taka jakby ruletka (25% na wygranie) + nie wiem czy gracze, byliby tym zainteresowani. Co do rund challenge, to można z kimś się umówić, lecz może ktoś Cię oszukać. Więc za rundami challenge o kredyty jestem za. Do tego można dodać wybór broni na jaką ma być toczony challenge.

Jestem za, więcej map zawsze się przyda. @Krejzol dodał temat o tym LINK. w którym można dać swoją propozycję ;)

Pisałem o tym do @ Youmuus. Myślę, że niedługo zostanie zresetowany. 

- Myślałem też o jakiś eventach, konkursach, tyle że nie na forum a już konkretnie na serwerze. Nie mam tylko pomysłu jak miałoby to wyglądać

Można coś zrobić, tylko po resecie rankingu. 

- Umożliwienie administratorom korzystania z komend typu !slap, by przykładowo uderzyć afka, by sie poruszył. Nie jest to konieczne, ale za czasów gdy byłem adminem z rok temu używałem tej komendy właśnie w celu " budzenia" afków, oraz również w celach humorystycznych ( myślę, że trochę zabawy nikomu nie zaszkodzi :)

Pamiętam jak to działało za czasów JailBreak'a w 1.6. Admini zdecydowanie nadużywali komend tego typu, nie widzę sensu dodawania tego, też z tego powodu, że wyrzuca automatycznie graczy, którzy są AFK. Do tego admin zawsze ma komendę !kick :D. Zabawni admini mogliby tego używać do wychodzenia za mapę, co nie byłoby miłe dla przeciwników. Na nie.

- Można jeszcze dodać nowe tryby rund, na przykład rundy z zwiększonym speedem, lub też tzw. Drunk rounds 

Jestem za, zawsze jakieś urozmaicenie rozgrywki.

- Zauważyłem również, że anty afk nie działa, więc można by wprowadzić takie coś, żeby przykładowo po 10 sekundach bezczynności zaczęło spadać HP,

Anty afk jak najbardziej działa. Ewentualnie można zmniejszyć liczbę rund, po których wyrzuca gracza z serwera. 

- Można by również wprowadzić nagrody za poszczególne TOP serwera, ale to również nie jest konieczne

Według mnie zbędne. Konkursy tak, ale nie przesadzajmy, że połowa graczy na serwerze ma mieć VIP'a.

- Poprawienie wiadomości prywatnej (sm_psay), bo jest ona praktycznie niezauważalna na czacie, można by również dodać dźwięk wiadomości jeśli to możliwe

Jestem za :). 

Według mnie bez sensu. Nie dość, że [email protected] potrafi denerwować, to jeszcze !report. Na nie

---------------

Co sądzisz o tym @ Youmuus?

• Kufel piwa 2

dasdsadadadsa.jpg.14eee078a5f154d525440b8f3e036374.jpg

Myślę, że fajnym pomysłem byłaby lekka aktualizacja sklepu serwerowego w postaci dodania prefixów w których gracz mógłby napisać swój własny tekst. Wiem, że coś podobnego jest na serwerze 5vs5 Mirage tylko, że pod postacią osobnej komendy !tag i ludziom się to podoba.

Edytował/a przez K9azik
  • Kufel piwa 2

@K9azikJestem ja jak najbardziej ZA 
"
Myślę, że fajnym pomysłem byłaby lekka aktualizacja sklepu serwerowego w postaci dodania prefixów w których gracz mógłby napisać swój własny tekst. Wiem, że coś podobnego jest na serwerze 5vs5 Mirage tylko, że pod postacią osobnej komendy !tag i ludziom się to podoba."

Tylko to by było płatne ja sam osobiście nie wiem jak to jest na serwerze 5vs5 Mirage bo tam nie gram (nie miałem okazji i raczej teraz nie będę miał) 

I cena takiej usługi by kosztowała np. 4500 creditów bo takie coś jest serio bardzo miłe (tak ja myślę). Tylko jedna rzecz NIKT nie może dać sobie prefixu "Admin Arena 1v1" czy jakoś podobnie chodzi mi o to żeby ludzie nie pisali sobie rangi VIP, Admin czy Opiekun.

Jak coś to ja tak na szybko C; 
Miłego dnia/Wieczoru życzę miłego grania.

Edytował/a przez HBS.
Za szybkie załadowanie

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Rundy challenge będą dodane, co do jackpotów to jeszcze przemyślę. 

Będzie zmieniona pula map

Będzie reset i odbędzie się konkurs

Umożliwienie administratorom korzystania z komend typu !slap, by przykładowo uderzyć afka, by sie poruszył. Nie jest to konieczne, ale za czasów gdy byłem adminem z rok temu używałem tej komendy właśnie w celu " budzenia" afków, oraz również w celach humorystycznych ( myślę, że trochę zabawy nikomu nie zaszkodzi :)

Zbędne. Jeżeli ktoś jest afk to jest afk i raczej się nie ruszy jak go ze slapujesz

Przemyślę

- Zauważyłem również, że anty afk nie działa, więc można by wprowadzić takie coś, żeby przykładowo po 10 sekundach bezczynności zaczęło spadać HP, albo po prostu poprawić anty afk

Działa, po prostu anty afk reaguje po bodajże 30 sekundach. 

Zbędne

Będzie poprawione

Do końca tego tygodnia zostaną wprowadzone zmiany na serwerze.

• Kufel piwa 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...