Skocz do zawartości

Typowanie #3 PlusLiga 24.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na PlusLigę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Przypominam, że wynik minimalny to 3:0/0:3 a maksymalny 3:2/2:3
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

GKS Katowice - Asseco Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 17:30)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin (typujemy do 25.09 do godziny 20:30)
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.09 do godziny 14:45)
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie (typujemy do 26.09 do godziny 17:30)
Ślepsk Suwałki - Czarni Radom (typujemy do 27.09 do godziny 14:45)
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.09 do godziny 17:00)
Verva Warszawa - Stal Nysa (typujemy do 27.09 do godziny 17:30)

 

Moje typy:

GKS Katowice 3-2 Asseco Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 17:30)
Trefl Gdańsk 3-1 Cuprum Lubin (typujemy do 25.09 do godziny 20:30)
Skra Bełchatów 1-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.09 do godziny 14:45)
AZS Olsztyn 2-3 Warta Zawiercie (typujemy do 26.09 do godziny 17:30)
Ślepsk Suwałki 1-3 Czarni Radom (typujemy do 27.09 do godziny 14:45)
MKS Będzin 3-2 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.09 do godziny 17:00)
Verva Warszawa 3-0 Stal Nysa (typujemy do 27.09 do godziny 17:30)

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Katowice 3-2 Asseco Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 17:30)
Trefl Gdańsk 3-1 Cuprum Lubin (typujemy do 25.09 do godziny 20:30)
Skra Bełchatów 1-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.09 do godziny 14:45)
AZS Olsztyn 1-3 Warta Zawiercie (typujemy do 26.09 do godziny 17:30)
Ślepsk Suwałki 3-2 Czarni Radom (typujemy do 27.09 do godziny 14:45)
MKS Będzin 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.09 do godziny 17:00)
Verva Warszawa 3-0 Stal Nysa (typujemy do 27.09 do godziny 17:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.03e3e860b277ee822e45def6769cfa28.png

GKS Katowice 2-3 Asseco Resovia 
Trefl Gdańsk 3-1 Cuprum Lubin 
Skra Bełchatów 1-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 
AZS Olsztyn 0-3 Warta Zawiercie 
Ślepsk Suwałki 1-3 Czarni Radom 
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
PRZEŁOŻONY
Verva Warszawa - Stal Nysa PRZEŁOŻONY

Punktacja:

@ DarO11

@dr1.png Waldek dr2.png8

460813679_zakoczone.png.13356294f03d7dbd33312facf27fe1b4.png

  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...