Skocz do zawartości

Typowanie #25 2 liga 22.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal - Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin - Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań - KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka - Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia - Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice - Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

Moje typy:

Hutnik Kraków 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 3-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 0-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 2-3 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 4-0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 0-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 2-0 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 1-0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda3-2 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 3-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

  • Kufel piwa 2

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków  2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 3-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 1-3 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 3-0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 3-0 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 1-2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 0-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 2-1 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 2-0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 1-0 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 1-1 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 3-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Hutnik Kraków 3-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 0-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 3-0 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 1-1 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 3-1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 2 - 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 1 - 0 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2 - 0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 3 - 1 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 1 - 2 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 2 - 0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 2 - 1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 0 - 2 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2 - 1 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 2-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 1-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 0-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 3-1 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 2-1 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 1-3 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 25.09 do godziny 15:30)
Stal 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 25.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 3-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 25.09 do godziny 17:15)
Motor Lublin 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 25.09 do godziny 19:30)
Lech 2 Poznań 1-1 KS Polkowice (typujemy do 26.09 do godziny 12:00)
Chojniczanka 2-0 Błekitni (typujemy do 26.09 do godziny 17:00)

Bytovia 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
Sokół Ostróda 1-0 Znicz Pruszków (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 26.09 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Hutnik Kraków 2-2 Olimpia Grudziądz
Stal 0-0 Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki 2-0 Śląsk 2 Wrocław
Motor Lublin 1-1 Garbarnia Kraków
Lech 2 Poznań 1-3 KS Polkowice
Chojniczanka 2-0 Błekitni

Bytovia 0-1 Skra Częstochowa
Sokół Ostróda 2-0 Znicz Pruszków
GKS Katowice 2-2 Pogoń Siedlce

Punktacja:

@ Colorova10

@11ruk3q.jpg [1g]mariann9

@Bazukaczeczek8

@ Antosiek8

@KokoneS7

@Daniel19R207

@Wąski TDW5

@ hadesik2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...