Skocz do zawartości

Typowanie #24 1 liga 22.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica - Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza - Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy - Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole - GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica - Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna - Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź - Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

Moje typy:

GKS Jastrzębie 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 2-3 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 1-0 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 2-0 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 3-1 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 2-0 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

GKS Jastrzębie 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 2-2 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 1-0 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 2-1 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 2-1 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 1-0 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 0-2 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 1-3 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 2-1 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 3

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 2-3 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 2-1 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 3-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 2-2 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 3-1 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

GKS Jastrzębie 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 1-3 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 2-0 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 0-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 0-1 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 3-0 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 0-2 Widzew Łódź (typujemy do 25.09 do godziny 17:40)
Termalica 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 25.09 do godziny 18:00)
Puszcza 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
GKS Tychy 1-0 Resovia (typujemy do 25.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 2-0 GKS Bełchatów (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Stomil Olsztyn 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.09 do godziny 19:45)
Miedź Legnica 2-0 Korona Kielce (typujemy do 26.09 do godziny 12:40)
Górnik Łęczna 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.09 do godziny 16:00)
ŁKS Łódź 3-0 Sandecja (typujemy do 27.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

GKS Jastrzębie 0-1 Widzew Łódź
Termalica 0-1 Arka Gdynia
Puszcza 2-0 Chrobry Głogów
GKS Tychy 2-1 Resovia
Odra Opole 1-0 GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 1-1 Korona Kielce
Górnik Łęczna 2-1 Radomiak Radom
ŁKS Łódź 4-1 Sandecja

Punktacja:

@Wąski TDW11

@11ruk3q.jpg [1g]mariann10

@Daniel19R2010

@ hadesik9

@Bazukaczeczek8

@ DontPush6

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...