Skocz do zawartości

odrzucona [TS3] STOP ze SPAMEM

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest taka możliwość, chciałbym zaproponować zmianę kanału domyślnego dla wszelkich botów wciąż wchodzących i wychodzących z serwera na kanał niebędący poczekalnią - kanałem domyślnym dla użytkowników. Powodem wysunięcia takiej propozycji jest nieustanny spam komunikatami głosowymi spowodowany przez aktywność botów. Przykładowo:

Spoiler

 

 1. image.png.49de192e63927057d19f4c0be02cb3d2.png
  ▬▬▬▬▬▬
 2. image.png.354ddf9a5422cbd7140d6361bee36b4e.png
  ▬▬▬▬▬▬
 3. image.png.dd66b503e31cf5665fc456bd7f96056c.png

 

 

Jeżeli nieprecyzyjnie określiłem o co chodzi - proszę, oto screen z zaznaczonym polem wartości o które tu się rozchodzi. 
TS3 to nie moja działka, ale o ile dobrze pamiętam: jeżeli na nowy kanał domyślny wybierze się kanał domyślnie niesubskrybowany (i niemożliwy do samodzielnego zasubskrybowania go przez użyszkodnika), to przestaną się również pojawiać logi na głównym kanale czatu. Przykładem takiego kanału jest kanał główny Nayerbanego w strefie administracji sieci → https://prnt.sc/ugilee

 

Przez te ciągłe atakowanie uszu: "luzer enter jor czanel", "juser diskonekted from jor czanel", "juser tajm ałt" - może rozboleć głowa. Zagłuszają one bota muzycznego, czyli główny powód aby w ogóle w poczekalni był sens przebywać. Bot sprawdza się u mnie świetnie jako background do m.in. grania aramów w LoLu (zastępując tym domyślny ambientowy utwór), pisania, korekty i wykańczania postów etc.  

 

W razie obiekcji wywołanych tym, że "ludzkie" komunikaty pozostaną:
Powiadomienia o połączeniu lub rozłączeniu użytkownika nie są na tyle uciążliwe, aby przeszkadzały. Poza tym informują o faktycznej aktywności człowieka, a co za tym idzie są użyteczne (w przeciwieństwie do tych przez boty). 

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Zasłużony

To są połączenia botów poprzez serverquery. Wystarczy przed połączeniem na serwer odznaczyć w opcjach widoczność użytkowników QUERY i nie będziesz miał takiego spamu. 

 

Niestety zmienić kanału domyślnego dla QUERY nie da się zmienić przy takim dostępie (o ile w ogóle się da). 

 • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Utwórz nowe...