Skocz do zawartości

Typowanie #9 Liga Mistrzów 13.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na Ligę Mistrzów.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Dynamo Kijów - AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK - Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent - Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia - Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros - Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag - Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv - Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland - Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

Moje typy:

Dynamo Kijów 2-0 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1-3 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 3-0 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-2 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0-2 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 0-1 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 2-3 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 2-3 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 1 - 2 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 0 - 2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 2 - 1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1 - 0 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0 - 2 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 2 - 1 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1 - 3 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 1 - 0 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 2

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Dynamo Kijów 2-0 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1-2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 2-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-1 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0-1 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 0-1 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1-2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 2-1 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 2-1 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 0-3 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 2-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-0 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 2-3 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 1-2 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1-2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 2-3 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 0 - 1 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1 - 2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 1 - 1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 3 - 1 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0 - 2 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 1 - 0 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv  0 - 2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 1 - 2 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 2-1 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 0-2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 2-3 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 0-1 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 3-1 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 2-0 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1-0 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 1-0 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 1-1 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 2-0 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 1-2 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 2-2 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 2-4 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1-1 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 2-1 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Dynamo Kijów 2-0 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1-3 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 1-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 2-1 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 1-0 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 1-2 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 0-2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 1-2 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

  • Szklanka lemoniady 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 3-0 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 0-2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 2-0 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-3 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0-1 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 0-2 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 1-3 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 3-3 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Dynamo Kijów 2-1 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1-2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 1-1 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 0-1 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 1-2 Dynamo Zagrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 0-1 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 0-2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 0-0 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów 2-0 AZ (typujemy do 15.09 do godziny 19:00)
PAOK 1-2 Benfica (typujemy do 15.09 do godziny 20:00)
Gent 1-0 Rapid Wiedeń (typujemy do 15.09 do godziny 20:30)
Omonia 1-2 Crvena Zvezda (typujemy do 16.09 do godziny 17:00)

Ferencvaros 0-1 Dynamo Zabrzeb (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Qarabag 0-1 Molde (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Mahawi Tel-Aviv 0-2 Dinamo (typujemy do 16.09 do godziny 19:00)
Midtjylland 0-3 Young Boys (typujemy do 16.09 do godziny 20:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Dynamo Kijów 2-0 AZ
PAOK 2-1 Benfica
Gent 2-1 Rapid Wiedeń
Omonia (4 ) 1-1 (2) Crvena Zvezda

Ferencvaros 2-1 Dynamo Zagrzeb
Qarabag (5) 0-0 (6) Molde
Mahawi Tel-Aviv 1-0 Dinamo
Midtjylland 3-0 Young Boys

Punktacja:

@2k1713

@ DontPush10

@dr1.png Waldek dr2.png9

@ Wąski TDW9

@ hadesik9

@Bazukaczeczek7

@ Antosiek7

@Daniel19R207

@Colorova6

@11ruk3q.jpg Pawelek xd6

@ DarO4

@11ruk3q.jpg [1g]mariann4

@SuRPeX0

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...