Skocz do zawartości

problem z cs?

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... od dawna mam problem z cs'em... mianowicie... jak wchodzę na serwery i są nowe pliki do pobrania to nie widzę ani czasu pobierania ani nie widzę by cokolwiek pobierało... czasem czekam nawet 20min i nic... gdzie inni w sekundę pobierają...  i nie nie mam słabego neta... reinstal cs i steam nic nie pomogł... zmiana cfg też nie... nie mam pomysłów już na to... ktoś coś?

Pzdr Urumci

nie wiem jak zinterpretować to co piszesz, w poscie napisałeś że od dawna, a teraz że nigdy tego problemu nie miałeś..? Pomyslalem ze av moze blokowac programowi mozliwosc dokonywania zmian w folderach, czyli sciaganie nowych rzeczy i umieszczanie ich tam, ale wykluczasz to a nie mam innych pomyslow :(

20191003_012450.gif.7358638402f59237906782c021481900.gif

5 minut temu, Mムrco napisał:

nie wiem jak zinterpretować to co piszesz, w poscie napisałeś że od dawna, a teraz że nigdy tego problemu nie miałeś..? Pomyslalem ze av moze blokowac programowi mozliwosc dokonywania zmian w folderach, czyli sciaganie nowych rzeczy i umieszczanie ich tam, ale wykluczasz to a nie mam innych pomyslow :(

chodziło mi o to mordko, że zawsze normalnie pobierało mi wszystko i działał cs jak należy z tym av, który posiadam od dobrych paru lat... ale od kilku miesięcy przestałem grywać w cs... fakt sporadycznie gram tyle ile mi pozwala czas i sam cs... przez to, że nie pobiera mi plików tak jak trzeba... zamiast pobrać szybko to on jakby zastanawiał się bóg wie ile a potem po dłuższym czasie zaczyna albo pobierać albo i nie... różnie bywa... po prostu tak jakby mi cs się zepsuł... a na necie nic o tym nie mogę znaleźć...

1 minutę temu, Anonimowy Gosc napisał:

Zrób reinstalację CS'a na pewno pomoże.

@ Wąski TDW @Misiu. ♥

pisałem mordko na początku, że zrobiłem reinstal nawet i steama ale nic nie pomogło... cs był oczywiście reinstalowany...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...