Skocz do zawartości

Typowanie #1 PlusLiga 09.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na PlusLigę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Przypominam, że wynik maksymalny to 3:2 lub 2:3
Powodzenia w typowaniu!

 

Wzór:

Stal Nysa - Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom - Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki - GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin - Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC - Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Nysa 0-3 Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 3-2 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 0-3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 3-2 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 0-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 1-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Stal Nysa 1-3Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 3-1 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 1-3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 1-3 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 0-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 1-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Nysa 1-3 Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 3-1 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 0-3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 1-3 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 2-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 2-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Stal Nysa 1-3 Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 3-1 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 2-3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 3-2 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 0-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 2-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

Przez Nierobek,

Gra toczy się do momentu, gdy jedna z drużyn wygra 3 sety. Maksymalna liczba setów to 5, np. 3:2 albo 2:3.

  • Kufel piwa 1
  • Szklanka lemoniady 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Nysa 2-3 Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 3-0 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 0-3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 0-3 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 1-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Nysa 1 - 3 Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom 2  - 3 Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin 0 - 3 Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki 3 - 1 GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 1 - 3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 0 - 3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Nysa - Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 11.09 do godziny 17:30)

Czarni Radom - Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 14:45)

Cuprum Lubin - Skra Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 17:30)

Ślepsk Suwałki - GKS Katowice (typujemy do 12.09 do godziny 20:30)

MKS Będzin 1-3 Verva Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 17:30)

Aluron Virtu CMC 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 13.09 do godziny 20:30)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.7ce7ead0112e531d1c9d73b7eba40e71.png

Stal Nysa 0-3 Kędzierzyn-Koźle
Czarni Radom 3-2 Olsztyn 
Cuprum Lubin 1-3 Skra Bełchatów 
Ślepsk Suwałki 0-3 GKS Katowice 
MKS Będzin 1-3 Verva Warszawa 
Aluron Virtu CMC 2-3 Jastrzębski Węgiel

Punktacja:

@Pawelek xd 14

@ DontPush13

@Bazukaczeczek13

@dr1.png Waldek dr2.png12

@ hadesik11

@ Antosiek9

@ Wąski TDW5

@2k174

15739275_zakoczone.png.c2e5bfd394c6827cff0e11129dde2549.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...