Skocz do zawartości

Jakie polecacie laptopy do 3500 zł

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedługo będę się zabierał za zakup laptopa. Może macie jakieś godne polecenia modele? I jeśli mieliście z nimi styczność to powiedzcie coś więcej o tych sprzętach. ;) 

Moje minimalne wymagania: 

• Dysk twardy: 512 GB (SDD lub HDD)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dedykowana karta graficzna
  • Budżet: 3500 zł

Laptop ma służyć do nauki i trochę do grania w takie tytuły jak: Valorant, LoL, CS:GO, Rocket League, FS 19

Zachęcam do wypowiedzi. ;) 

• Kufel piwa 2

Gość Cukier na dnie kubka

Jeśli Twoje wymagania są niewygórowane i chcesz grać ww gry  to polecam Laptop ASUS TUF Gaming FX505DT-BQ180. 

Edytował/a przez Cukier na dnie kubka

Nie jestem w stanie Ci nic polecić, ale mogę co nieco napisać, jako posiadacz "gamingowego laptopa"

W 2013 r. kupiłem laptop od Lenovo za 3.500zł, miał służyć do grania w gry..

Po 6 latach ciągłego używania, w cs:go mam 30 fps ;) Na starcie było około 100-120 w 2016/2017 , gra nie lagowała.. aktualnie są lagi :/ 

Na początku swojej kariery był w stanie uciągnąć BF4 na średnich wymaganiach, a i tak miał problemy z ładowaniem multi(grę ładował około 10 minut..)

Aktualnie z BF4 pewnie byłby problem.. próbowałem zagrać w GTA V, cudem się włączyło, ale lagi co 5 sekund ;) 

Także przemyśl dokładnie swój wybór.. może być tak, że wydasz 3500 zł, laptop pochodzi 2-3 lata i potem będzie klapa.. o nowych grach i tak nie ma co mówić..

Tak jak kolega wyżej napisał.. na lenovo nie narzekam, no ale..

Szczerze mówiąc, to wolałbym aktualnie wydać te 3500 w dobry komputer i mieć na lata i przy okazji, gdy nadejdzie mnie chęć, zagrać w coś bardziej wymagającego ;) 

Laptopa przez 7 lat przeniosłem, może kilka razy w inne miejsce.. a w podróż ani razu..

To już lepiej wydać z 2000zł na lapka do internetu, a mieć osobno kompa na gierki :D 

Taka moja luźna rada, pozdro!

Edytował/a przez DomiNN
  • Kufel piwa 2

Zakupiłem sobie laptopa Acer Nitro 5 AN515-44-R9GT

https://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/acer-laptop-nitro-5-r5-8gb-512ssd-1650-no-os.bhtml

I udało mi się go zakupić w cenie 3100 zł (był na promocji)

Co do pracy laptopa to jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. 

Przypominam wam także o promocji firmy HP gdyż mało kto o niej wie. 

https://www.pepper.pl/promocje/hp-out-of-warranty-voucher-program-188118

https://www.nieidealny.pl/forum/topic/1885-voucher-hp-promocyjny-dla-wymieniajacych-laptopa-hp-na-nowy-cashback/

Nie musicie posiadać starego laptopa aby uzyskać voucher, wystarczy, że będziecie posiadać numer seryjny laptopa - czyli np. numer seryjny laptopa możecie wziąć sobie np. od kolegi. ;) 

P.S Jest jedna mała wada Acer Nitro 5 - jest wykonany z takiego materiału na którym widać każdy odcisk palca. :pepesad:

• Kufel piwa 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...