Skocz do zawartości

Typowanie #5 2 liga 07.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Wigry Suwałki - Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal - Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka - Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz - Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin - Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice - Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice - Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Moje typy:

Wigry Suwałki 1-2 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 2-0 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 1-0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 1-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 1-4 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Wigry Suwałki 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 1-0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 2-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 1-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 1-3 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 1-2Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 0-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 0-2 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 0-2 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Wigry Suwałki 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 2-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 1-2 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 1-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 0-1 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 3-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2-3 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 2-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 0-2 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 3-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 2-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 0-0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 3-4 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 2-4 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 1-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)   ---> Tu jest mecz Olimpia Grudziądz, nie Elbląg
Chojniczanka 3-1 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 2-1 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 2-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 2-0 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 1-3 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 0-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 3-1 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 0-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 2-0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 3-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 0-2 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 1-0 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 0-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 2-1 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 1-3 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2 - 0 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 1 - 0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 0 - 2 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 2 - 1 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 3 - 1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 0 - 0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 1 - 3 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 1 - 0 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2 - 0 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
Stal 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.09 do godziny 15:00)
Chojniczanka 1-0 Znicz Pruszków (typujemy do 12.09 do godziny 17:00)
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Elbląg (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KKS Kalisz 3-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
Motor Lublin 2-0 Błękitni Stargard (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)

Sokół Ostróda 3-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 12.09 do godziny 18:00)
KS Polkowice 2-1 Hutnik Kraków (typujemy do 13.09 do godziny 13:00)
GKS Katowice 2-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 13.09 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Wigry Suwałki 2-1 Skra Częstochowa
Stal 0-1 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka 2-0 Znicz Pruszków
Bytovia Bytów 1-0 Olimpia Elbląg
KKS Kalisz 1-2 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 2-2 Błękitni Stargard

Sokół Ostróda 0-1 Pogoń Siedlce

KS Polkowice 3-0 Hutnik Kraków
GKS Katowice 3-1 Lech 2 Poznań

Punktacja:

@11ruk3q.jpg Pawelek xd14

@Bazukaczeczek12

@Antosiek12

@11ruk3q.jpg [1g]mariann11

@ DontPush10

@PaNiKa9

@Daniel19R208

@2k178

@Colorova6

@ Wąski TDW6

@ hadesik5

zakończone.png

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...