Skocz do zawartości

Typowanie #4 1 liga 07.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chrobry Głogów - Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica - Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza - Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica - GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna - Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Moje typy:

Chrobry Głogów 3-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 2-0 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 1-3 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 3-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 3-4 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Chrobry Głogów 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 2-1Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 2-2 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 2-3 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 2-0 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 2-0Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 0-2 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 0-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

 

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 2-1 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 2-3 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-1Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 2-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 2-4 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Chrobry Głogów 3-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 1-2 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 2-1 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 1-3 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 3-1 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 1-2 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 3-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 1-4 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 1-0 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 0-3 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 0-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 3-2 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 1-3 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 1-0 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 0-2 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 2-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 3-2 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 0 - 2 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 1 - 0 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 3 - 1 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 2 - 0 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 0 - 1 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 3 - 0 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 2 - 1 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 10.09 do godziny 20:30)
GKS Jastrzębie 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Miedź Legnica 1-0 Resovia (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Puszcza 1-2 Korona Kielce (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)
Odra Opole 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 11.09 do godziny 19:45)
ŁKS Łódź 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 12.09 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.09 do godziny 19:00)
Termalica 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 12.09 do godziny 20:00)
Górnik Łęczna 0-1 Arka Gdynia (typujemy do 13.09 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Chrobry Głogów 3-0 Widzew Łódź
GKS Jastrzębie 0-1 Radomiak Radom
Miedź Legnica 4-0 Resovia
Puszcza 0-0 Korona Kielce
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź 3-0 Stomil Olsztyn
GKS Tychy 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Termalica 2-0 GKS Bełchatów
Górnik Łęczna - Arka Gdynia
( odwołany )

Punktacja:

@ DontPush16

@11ruk3q.jpg Pawelek xd13

@Bazukaczeczek12

@PaNiKa10

@ hadesik8

@Antosiek8

@11ruk3q.jpg [1g]mariann8

@Daniel19R208

@ Wąski TDW6

@Shaweu6666

@2k172

zakończone.png

 

 

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...