Skocz do zawartości

Typowanie #2 2 liga 01.09.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Znicz Pruszków - Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań - Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard - Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce - Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków - Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa - KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg - Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice - Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

Moje typy:

Znicz Pruszków 1-3 Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard 1-2 Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 2-1 Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz 0-3 Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków 2-1 Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa 0-1 KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-2 Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice 0-2 Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1 - 1 Bytovia Bytów
Lech 2 Poznań 1 - 2 Hutnik Kraków
Błękitni Sargard 0 - 0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stal
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka
Garbarnia Kraków 2 - 0 Śląska 2 Wrocław

Skra Częstochowa 2 - 1 KKS Kalisz
Olimpia Elbląg 1 - 0 Motor Lublin
KS Polkowice - 2 Sokół Ostróda

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-2 Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań 0-0 Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1-0 Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz 2-4 Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków 1-2 Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa 1-1 KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 2-1 Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice 0-10 Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

  • Kieliszek wódki 1

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1 - 0 Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań 2 - 0 Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard 2 - 1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 1 - 3 Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków 1 - 0 Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa 1 - 2 KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 2 - 2 Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice 1 - 0 Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

coldzera2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-2 Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań 1-3 Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 0-1 Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz 0-2 Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków1 -1 Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-1 Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice1 -3 Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2-1 Bytovia Bytów  (typujemy do 04.09 do godziny 18:00)
Lech 2 Poznań 1-1 Hutnik Kraków (typujemy do 05.09 do godziny 12:00)
Błękitni Sargard 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 05.09 do godziny 13:00)
Pogoń Siedlce 0-2 Stal (typujemy do 05.09 do godziny 15:00)
Olimpia Grudziądz 1-3 Chojniczanka (typujemy do 05.09 do godziny 16:30)
Garbarnia Kraków 2-0 Śląska 2 Wrocław (typujemy do 05.09 do godziny 17:05)

Skra Częstochowa 1-1 KKS Kalisz (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 2-1 Motor Lublin (typujemy do 05.09 do godziny 17:00)
KS Polkowice 1-1 Sokół Ostróda (typujemy do 05.09 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

 

Znicz Pruszków 1-1 Bytovia Bytów 
Lech 2 Poznań 6-3 Hutnik Kraków
Błękitni Sargard 1-0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 0-2 Stal
Olimpia Grudziądz 1-3 Chojniczanka
Garbarnia Kraków 1-3 Śląska 2 Wrocław

Skra Częstochowa 1-0 KKS Kalisz
Olimpia Elbląg 1-3 Motor Lublin
KS Polkowice 3-0 Sokół Ostróda

Punktacja:

@Antosiek8

@ Wąski TDW6

@Daniel19R206

@żab3rsoN5

@Bazukaczeczek4

@KokoneS4

 

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...