Skocz do zawartości

Typowanie #26 1 liga 23.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Termalica - Odra Opole (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
GKS Tychy - GKS Bełchatów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie - Chrobry Głogów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Puszcza - Radomiak Radom (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Stal Mielec - Chojniczanka (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Warta Poznań - Stomil Olsztyn (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)

Moje typy:

Termalica 3-0 Odra Opole (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Puszcza 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Stal Mielec 2-0 Chojniczanka (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Warta Poznań 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 0-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Termalica 2-0 Odra Opole (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Puszcza 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Stal Mielec 2-1 Chojniczanka (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Warta Poznań 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1-0 Odra Opole (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2-0 GKS Bełchatów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Puszcza 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Stal Mielec 2-0 Chojniczanka (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Warta Poznań 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Termalica 1 - 2 Odra Opole (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1 - 3 GKS Bełchatów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2 - 3 GKS Jastrzębie (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 1 - 3 Chrobry Głogów (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Puszcza 2 - 1 Radomiak Radom (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Stal Mielec 1 - 3 Chojniczanka (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Warta Poznań 3 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 25.07 do godziny 17:40)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2 - 1 Odra Opole
GKS Tychy 1 - 1 GKS Bełchatów
Miedź Legnica 2 - 1 GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie 3 - 2 Chrobry Głogów
Puszcza 1 - 1 Radomiak Radom
Stal Mielec 2 - 1 Chojniczanka
Warta Poznań 1 - 2 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Termalica 1-0 Odra Opole
GKS Tychy 1-0 GKS Bełchatów
Miedź Legnica 1-1 GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie 0-1 Chrobry Głogów
Puszcza 4-0 Radomiak Radom
Stal Mielec 4-1 Chojniczanka
Warta Poznań 1-2 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 0-2 Zagłębie Sosnowiec

Punktacja:

@żab3rsoN9

@ DontPush9

@Daniel19R209

@Bazukaczeczek8

@Download :o4

 

Do Ekstraklasy bezpośredni awans wywalczyły drużyny:

- Stal Mielec

- Podbeskidzie Bielsko-Biała

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...