Skocz do zawartości

Typowanie #22 2 liga 18.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Resovia - Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg - Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów - Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków - Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

Moje typy:

Resovia 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 0-4 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 2-1 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 0-2 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-1 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Resovia 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 0-2 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 2-0 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 1-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 1-1 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-1 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 0-2 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 1-2 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 2-0 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 1-1 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 2-0 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-1 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 2-2 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 1-1 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 1-2 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 1-0 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 1-2 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 2-0 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 0-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2-2 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 0-2 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 1-1 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 0-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 2-2 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 3-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 0-0 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 1-2 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Resovia 2 - 1 Widzew Łódź (typujemy do 19.07 do godziny 13:05)
Gryf Wejherowo 2 - 3 Górnik Polkowice (typujemy do 19.07 do godziny 15:00)
Błękitni Stargard 2 - 0 Garbarnia Kraków (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Olimpia Elbląg 2 - 3 Legionovia (typujemy do 19.07 do godziny 16:00)
Stal Stalowa Wola 1 - 3 GKS Katowice (typujemy do 19.07 do godziny 17:00)
Skra Częstochowa 1 - 2 Pogoń Siedlce (typujemy do 19.07 do godziny 17:30)

Górnik Łęczna 1 - 2 Stal Rzeszów (typujemy do 19.07 do godziny 17:40)
Bytovia Bytów 0 - 2 Lech 2 Poznań (typujemy do 19.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 2 - 1 Elana Toruń (typujemy do 19.07 do godziny 19:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Resovia 1-0 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 0-3 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2-3 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 2-1 Legionovia
Stal Stalowa Wola 2-0 GKS Katowice
Skra Częstochowa 2-2 Pogoń Siedlce

Górnik Łęczna 2-2 Stal Rzeszów
Bytovia Bytów 1-1 Lech 2 Poznań
Znicz Pruszków 3-2 Elana Toruń

Punktacja:

@Bazukaczeczek9

@Download :o6

@Daniel19R206

@ DontPush6

@ Mroczny.4

@.tf.dzuk3son2

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...