Skocz do zawartości

Typowanie #18 Serie B 14.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na Serie B.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Pescara - Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella - Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone - US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli - Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone - Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 - Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento - Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia - Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia - Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia - Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Moje typy:

Pescara 1-2 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 2-1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2-0 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 1-0 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 3-1 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 1-0 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 4-0 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2-1 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 1-3 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 3-2 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

 

Wprowadzam testowo jeżeli będzie ładna aktywność to wprowadzę na stałe

 

 

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Pescara 1-1 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 1-1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2-1 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 1-2 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 2-1 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 1-0 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 2-0 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2-0 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 1-2 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 2-1 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pescara 0:2 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 2:1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2:0 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 1:1 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 3:0 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 1:1 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 4:0 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2:1 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 1:2 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 2:0 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pescara 1-2 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 2-1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2-1 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 1-2 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 3-2 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 1-2 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 4-1Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2-1 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 2-2 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 2-1 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pescara 1-0 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)

Cittadella 2-1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2-0 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 3-2 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 2-3 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 2-0 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 2-1 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2-1Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 1-3 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 1-3 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

 

Pokonałem jeden bo był do 18:45 i nwm czy by zaliczyło mi całość, a wolałem nie mieć warna 

 
Edytował/a przez [1g]mariann

spacer.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pescara 1-2 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 1-1 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 2-0 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 2-0 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 3-1 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 2-0 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 4-0 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 1-1 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 0-1 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 2-0 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Pescara 2 - 1 Frosinone (typujemy do 17.07 do godziny 18:45)
Cittadella 1 - 2 Ascoli Picchio FC 1898 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Crotone 1 - 0 US Salernitana 1919 (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Empoli 2 - 1 Virtus Entella (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Pordenone 2 - 3 Cosenza Calcio (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Ac Pisa 1909 1 - 2 Trapani (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Benevento 1 - 2 Livorno (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
Perugia 2 - 1 Cremonese (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)
SS Juve Stabia 2 - 3 Chievo (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

Spezia 1 - 2 Venezia FC (typujemy do 17.07 do godziny 21:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Pescara 1-1 Frosinone
Cittadella 1-2 Ascoli Picchio FC 1898
Crotone 1-1 US Salernitana 1919
Empoli 2-4 Virtus Entella
Pordenone 1-2 Cosenza Calcio
Ac Pisa 1909 3-2 Trapani
Benevento 3-1 Livorno
Perugia 0-0 Cremonese
SS Juve Stabia 3-2 Chievo

Spezia 0-1 Venezia FC

Punktacja:

@ DontPush9

@11ruk3q.jpg [1g]mariann8

@Download :o7

@Daniel19R206

@Bazukaczeczek4

@KrzysiuZawszeGlodny4

@DanZ2

zakończone.png

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...