Skocz do zawartości

Typowanie #13 1 Liga 13.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chojniczanka - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań - GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec - Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza - Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie - Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica - Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica - GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

 

Moje typy:

Chojniczanka 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 1-0 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 1-0 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Chojniczanka 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 2-0 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 1-0 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 2-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 0-3 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 2-1 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 4-1 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 3-1 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Chojniczanka 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 2 - 3 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 1 - 2 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 0 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 2 - 3 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 1 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 2 - 4 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 0-0 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 0-3 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 1-0 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 0-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 2-1 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 3-1 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 3-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka 1:2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.07 do godziny 17:00)
Wigry Suwałki 1:1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 14.07 do godziny 17:30)
Warta Poznań 2:0 GKS Tychy (typujemy do 14.07 do godziny 18:10)
Stal Mielec 2:1 Chrobry Głogów (typujemy do 14.07 do godziny 20:40)
Puszcza 1:1 Stomil Olsztyn (typujemy do 15.07 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 3:0 Odra Opole (typujemy do 15.07 do godziny 18:10)
Termalica 1:2 Radomiak Radom (typujemy do 15.07 do godziny 20:40)
Miedź Legnica 2:0  GKS Bełchatów (typujemy do 16.07 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1:2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.07 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.44bca5d5db905545f6e94b7264a30d6a.png

Chojniczanka 1-3 Zagłębie Sosnowiec 
Wigry Suwałki 1-0 Sandecja Nowy Sącz 
Warta Poznań 2-2 GKS Tychy 
Stal Mielec 1-0 Chrobry Głogów 
Puszcza 0-0 Stomil Olsztyn 
Podbeskidzie 4-3 Odra Opole 
Termalica 1-1 Radomiak Radom 
Miedź Legnica 3-0 GKS Bełchatów 
Olimpia Grudziądz 0-0 GKS Jastrzębie 

Punktacja:

@Daniel19R2012

@ DarO11

@ DontPush11

@ Mroczny.10

@DanZ10

@Bazukaczeczek6

@Download :o4

1558082844_zakoczone.png.8481ea321cb069975f6405d59535a6fc.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...