Skocz do zawartości

[Propozycja] Zabójstwa z noża

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie dodatkowo do obecnych statystyk na koniec mapy (naj. zabójst, hs, zginięć itp) również zabójstwa z noża. 

Z mojego punktu widzenia zabójstwa z noża mają inną wagę niż cała reszta, większa satysfakcja np. (mówie tu za siebie ale może też za innych) i myśle że fajnie by było również je wyróżnić na koniec z całą resztą. 

Edytował/a przez Mムrco
  • Kufel piwa 3

20191003_012450.gif.7358638402f59237906782c021481900.gif

Nie wiem czy ma to sens jakikolwiek - przy full serwerze mało osób biega z kosa. Dodatkowo nie wiem czy @Misiu. ♥Byłby w stanie coś takiego dodać gdyż plugin jest kogoś innego (?) popraw mnie jeśli się mylę. I też nie ukrywajmy ale mało jest tych zabójstw z noża. ~ Neutral 

• Kufel piwa 1

12.png.45092f5f2612733f4a63d93d04e35668.png.ba4be6fcd68ab3f43a871cc3e32d88d3.png

Myślę, że to jest całkiem ciekawy pomysł ale troszkę bym go przerobił. Sam fakt jest taki gdy zabijesz z noża innego gracza cały serwer to widzi i myślę że nie ma co kombinować.

Mój pomysł jest taki by ewentualnie zrobić konkurs dla tych którzy lubią wsadzić kose w plecy tak jak @11ruk3q.jpg [1g]mariann, mianowicie mamy liczniki zabójstw jak i bomby... Jeśli jest możliwość stworzyć taki licznik dla nożowników i przy resecie nagrodzić najlepszych choćby vipkiem. 

@W11Ja wyraziłem tylko swoją opinie co o tym sądzę nie tylko jako admin ale przede wszystkim jako gracz. Jeśli widzisz w tym + to super ponieważ po to są propozycje pisane przez kogoś żeby się wypowiadać, poczekamy na resztę i zobaczymy co z tego będzie :) 

Marko Ciebie oznaczyć nie mogę ze względu na specjalne znaki. Ja rozumiem doskonale o co Wam chodzi z tą propozycja spokojnie podałem tylko taki dodatek do tej propozycji :) 

Edytował/a przez Pawelek xd
  • Kufel piwa 2

52 minuty temu, Pawelek xd napisał:

Myślę, że to jest całkiem ciekawy pomysł ale troszkę bym go przerobił. Sam fakt jest taki gdy zabijesz z noża innego gracza cały serwer to widzi i myślę że nie ma co kombinować.

Mój pomysł jest taki by ewentualnie zrobić konkurs dla tych którzy lubią wsadzić kose w plecy tak jak @11ruk3q.jpg [1g]mariann, mianowicie mamy liczniki zabójstw jak i bomby... Jeśli jest możliwość stworzyć taki licznik dla nożowników i przy resecie nagrodzić najlepszych choćby vipkiem. 

Chodzi nam o to samo tylko że osobiście wolał bym by to było bez nagrody, inaczej, jak sam napisałeś, robi się z tego konkurs a nie o to chodzi (przynajmniej nie w tej propozycji). Chodzi jedynie o dodatkowy licznik na końcu który dodaje naj, wykonanych zabójstw z noża, na tej samej zasadzie co reszta liczników :)

20191003_012450.gif.7358638402f59237906782c021481900.gif

Moim zdaniem to fajny dodatek, zawsze czuje się ta satysfakcje tak jak gdy ma się najwięcej killi. 

1 godzinę temu, Pawelek xd napisał:

Sam fakt jest taki gdy zabijesz z noża innego gracza cały serwer to widzi i myślę że nie ma co kombinować.

Cały serwer też widzi kto ma najwięcej killi i śmierci..

Licznik zabić z kosy to taka sama statystyka jak pozostałe, nic nie daje poza samą satysfakcją, a chyba taki jeden mały szczegół tez nie zaszkodzi. 

• Kufel piwa 1

Biozxtm.jpg      

W11 do 007 odbjur

• Zasłużony

Ten plugin od statystyk był moim pomysłem na odwzorowanie statystyk z CS:GO na koniec meczu.

@11ruk3q.jpg Pawelek xdVIP za zabijanie z kosy na 100% nikt nie będzie dostawał bo później każdy będzie latał na serwerze z kosą żeby mieć VIPa

Co do samej propozycji przemyśle to, czy jest sens dodawać tą opcje ponieważ są tez gracze z małymi rozdziałkami dla których dodanie kolejnej linijki będzie już robiło bajzel na ekranie.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...