Skocz do zawartości

Typowanie #11 2 liga 8.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia - Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów - Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków - Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice - Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

Moje typy:

Stal Stalowa Wola 1-0 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-0 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-4 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 2-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 1-0 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 3-0 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 3-1 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Stal Stalowa Wola 2 - 3 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1 - 2 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 1 - 2 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 1 - 2 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 2 - 1 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 3 - 1 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 2 - 0 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 1 - 2 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 3 - 1 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Stal Stalowa Wola 1-2 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 1-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 0-0 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 1-0 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 0-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tal Stalowa Wola 1-0 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 1-0 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 1-2 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 2-4 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 2-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 1-2 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 3-2 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 3-0 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 3-1 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Stalowa Wola 0-1 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 0-2 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 2-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 2-0 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 3-0 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 0-1 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Stalowa Wola 1-1 Elana Toruń (typujemy do 10.07 do godziny 17:00)
Olimpia Elbląg 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 11.07 do godziny 16:00)
Błękitni Stargard 1-0 Stal Rzeszów (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Górnik Łęczna 2-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)
Resovia 1-0 Górnik Polkowice (typujemy do 11.07 do godziny 17:00)

Bytovia Bytów 2-0 Legionovia (typujemy do 11.07 do godziny 18:00)
Znicz Pruszków 1-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 11.07 do godziny 19:00)
GKS Katowice 1-3 Widzew Łódź (typujemy do 12.07 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki2.png

Stal Stalowa Wola 5-1 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 1-2 Skra Częstochowa
Błękitni Stargard 0-1 Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo 0-4 Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna 2-3 Pogoń Siedlce
Resovia 1-1 Górnik Polkowice

Bytovia Bytów 4-3 Legionovia
Znicz Pruszków 1-2 Lech 2 Poznań
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź

Punktacja:

@Download :o12

@Bazukaczeczek9

@ DarO9

@Kocie buty :39

@dejmanOOOO8

@Daniel19R204

zakończone.png

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...