Skocz do zawartości

Typowanie #7 1 Liga 8.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Odra Opole - Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka - Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy - Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów - Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

 

Moje typy:

Odra Opole 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 0-2 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-0 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-0 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Odra Opole 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-0 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 3-0 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-0 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 0-1 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-2 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-3 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 2-4 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Odra Opole 2 - 3 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 2 - 4 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 3 - 1 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2 - 0 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 3 - 2 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 3 - 2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 3 - 1 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 1-3 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-2 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-0 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 0-1 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-0 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 10.07 do godziny 16:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-3 Stal Mielec (typujemy do 10.07 do godziny 17:40)
Chojniczanka 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 10.07 do godziny 18:00)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Warta Poznań (typujemy do 10.07 do godziny 20:10)
GKS Jastrzębie 1-3 Podbeskidzie (typujemy do 11.07 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Puszcza (typujemy do 11.07 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 11.07 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.07 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-1 Termalica (typujemy do 12.07 do godziny 15:10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.4da9482f1495cb10187a23d26878b100.png

Odra Opole 1-0 Wigry Suwałki 
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Stal Mielec 
Chojniczanka 3-4 Chrobry Głogów 
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Warta Poznań 
GKS Jastrzębie 0-3 Podbeskidzie 
GKS Tychy 0-1 Puszcza 
Stomil Olsztyn 1-2 Miedź Legnica 
Radomiak Radom 2-0 Olimpia Grudziądz 
GKS Bełchatów 0-2 Termalica 

Punktacja:

@Bazukaczeczek14

@dejmanOOOO14

@Kocie buty :313

@Daniel19R2012

@ DontPush11

@KrzysiuZawszeGlodny10

@ DarO9

@Download :o9

1579303652_zakoczone.png.c2b915f266927e6ea4355e4af19d14b5.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...