Skocz do zawartości

odrzucona Propozycja DanZ

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja brzmi następująco proszę o zmodyfikowanie pluginu respowego ten co bije jak siedzimy za długo na respie 1/5 itd.., gdyż iż ponieważ jak zostanie tam paka to nie da się jej zabrać nawet biegnąc z drugiego końca mapy bo resp bije (Już miałem taką sytuacje i mnie zabiło) wykonywanie celi mapy jest wręcz niemożliwe, a wiem że da się zmodyfikować ten plugin bo na innych serwerowaniach  był ten sam problem.

Dziękuje i Pozdrawiam cieplutko :) 

Przez Misiu. ♥,

Dziękujemy za propozycje jednak zapoznaj się z naszymi informacjami ?

• Kufel piwa 1

Przecież zanim plugin odliczy 5 ostrzeżeń, to nawet nie śpiesząc się zdążysz wziąć tą pakę i uciec ze spawnu.

Poza tym jeżeli pakę ma afk, to jest ona transferowana do innego gracza, a jeżeli któryś tt wyrzuca pakę na respie, to ktoś jednak powinien ją podnieść. Jeżeli nikt się wtedy na nią nie decyduje, to już wina całej drużyny (biec bez paki), bo każdy jeden powinien ją podnieść, a nie w rzyci mieć. 

Jedyną zmianą jaką bym proponował do tego, to zamiana slapów na bezpośrednie odbieranie hp. Często maksymalizując cs po zerknięciu na forum, slapy miotają tak, że nie idzie wyjść z respa. Czasem jak się już sfarci i wyjdzie, to zostaje po 30 hp. 

• Kufel piwa 2

4LyrfsY.png

• Zasłużony

Proszę się zapoznać z podlinkowanym tematem przez kropka z wyjaśnieniami.

w skrócie - respa przebiega się w max max 10 sekund, a plugin daje 15. 

• Kufel piwa 1

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...