Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nicekovsky

Kilka zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) ,

Chciałbym zaproponować 2-3 małe zmiany.

1 - Gdy na serwerze będzie np. mniej niż 6 osób to wybierało tylko małe mapki, a nie jak aktualnie są np.3 osoby i są do wyboru duże mapki (np. assault)

2 - Wyłączyć ochronę (nie zabiera do 35hp) i ruletkę lub wywalić mapkę 35hp_2 bo jest niegrywalna

3 - Z związku z obecnością małej liczby graczy, zwiększyć szansę na drop skrzynki (im mniej graczy tym rzadszy drop, lub w ogóle się nie dostanie)

1. Jestem bardziej za tym, że jak jest mało ludzi to wgrać głosowanie 'mała mapa'
2. Jestem za wyłączeniem ochrony, bo mapa 35hp_2 jest grywalna, ale Ty mało grasz na serwerze :kappa:
3. Jak jest mało graczy (2-4 osoby), to zazwyczaj jedna lub dwie osoby dostają skrzynki, często się zdarza, że nikt Jej nie dostaje, także nie ma co zmieniać.

5 godzin temu, Nicekovsky napisał:

1 - Gdy na serwerze będzie np. mniej niż 6 osób to wybierało tylko małe mapki, a nie jak aktualnie są np.3 osoby i są do wyboru duże mapki (np. assault)

Mapy na serwerze ulegną zmianie i nie będzie map typu assault.

2 - Wyłączyć ochronę (nie zabiera do 35hp) i ruletkę lub wywalić mapkę 35hp_2 bo jest niegrywalna

Jak najbardziej jest grywalna. Poza tym to 4fun więc wyłączanie ruletki wedle własnych widzimisię jest mocno dyskusyjne.

3 - Z związku z obecnością małej liczby graczy, zwiększyć szansę na drop skrzynki (im mniej graczy tym rzadszy drop, lub w ogóle się nie dostanie)

Dropy skrzynek oraz skinów były już zwiększane - to dlatego nawet randomy mają już od dłuższego czasu jakieś skiny.

Tak jak też mówiłem ten serwer czeka większa aktualizacja jak tylko znajdę czas by się sklonować.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.