Skocz do zawartości

Typowanie #3 1 Liga 3.07.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Miedź Legnica - GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec - Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań - Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie - Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica - Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

Moje typy:

Miedź Legnica 1-1 GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec 1-1 Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2-1 Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miedź Legnica 3-1 GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec 3-1 Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań 4-0 Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 1-4 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 3-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-0 GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec 1-1 Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań 3-1 Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 0-2 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1 - 2 GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec 2 - 3 Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2 - 1 Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 0 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 1 - 3 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1-3 GKS Tychy (typujemy do 4.07 do godziny 12:40)
Stal Mielec 0-1 Odra Opole (typujemy do 4.07 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2-0 Puszcza (typujemy do 4.07 do godziny 17:40)
Podbeskidzie 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie 1 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 5.07 do godziny 12:40)
Termalica 1 - 1 Stomil Olsztyn (typujemy do 5.07 do godziny 15:10)
Wigry Suwałki 1- 3 GKS Jastrzębie (typujemy do 5.07 do godziny 17:40)
Olimpia Grudziądz 0 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.07 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.dd3a65d0e4c5026eb38d7fda82df7503.png

Miedź Legnica 2-2 GKS Tychy 
Stal Mielec 1-1 Odra Opole 
Warta Poznań 1-2 Puszcza 
Podbeskidzie 4-2 Radomiak Radom 
Termalica 2-0 Stomil Olsztyn 
Wigry Suwałki 2-0 GKS Jastrzębie 
Olimpia Grudziądz 1-2 GKS Bełchatów 

Punktacja:

@ DarO9

@Kocie buty :37

@Bazukaczeczek4

@dejmanOOOO4

@Download :o3

@KrzysiuZawszeGlodny2

46240395_zakoczone.png.ab89903298eaac62cad1d786b5df5e7a.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...