Skocz do zawartości

Typowanie #24 1 Liga 25.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)
Termalica - Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)
GKS Jastrzębie - Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica - Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec - Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki - GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

Moje typy:

Chrobry Głogów 0-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)
Termalica 1-0 Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 0-0 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 2-3 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 0-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)
Termalica 3-1 Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)
GKS Jastrzębie 3-0 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 0-1 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz 1-2 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)
Termalica 1 - 3 Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)
GKS Jastrzębie 2 - 0 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 1 - 2 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec 2 - 3 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 1 - 3 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie 0 - 1 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Chrobry Głogów 0-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)
Termalica 1-0 Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)
GKS Jastrzębie 1-1 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 0-1 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 26.06 do godziny 15:00)

Termalica 2 - 3 Puszcza (typujemy do 26.06 do godziny 16:00)

GKS Jastrzębie 2 - 0 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)

Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)

Miedź Legnica 1 - 2 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)

Olimpia Grudziądz 1 - 4 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)

Stal Mielec 1 - 3 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)

Wigry Suwałki 1 - 3 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)

Podbeskidzie 2 - 1 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 2-0 Chojniczanka (typujemy do 26.06 do godziny 17:40)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Odra Opole (typujemy do 26.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 0-1 Warta Poznań (typujemy do 27.06 do godziny 12:40)
Olimpia Grudziądz 2-0 GKS Tychy (typujemy do 27.06 do godziny 15:10)
Stal Mielec 0-0 Radomiak Radom (typujemy do 27.06 do godziny 17:40)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 28.06 do godziny 12:40)
Podbeskidzie 0-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.06 do godziny 15:10)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.77e6bdef2e0b0bd2ab2033a575c610d9.png

Chrobry Głogów 1-0 Sandecja Nowy Sącz 
Termalica 1-3 Puszcza 
GKS Jastrzębie 1-3 Chojniczanka 
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Odra Opole 
Miedź Legnica 0-0 Warta Poznań 
Olimpia Grudziądz 2-4 GKS Tychy 
Stal Mielec 2-0 Radomiak Radom 
Wigry Suwałki 2-4 GKS Bełchatów 
Podbeskidzie 2-0 Stomil Olsztyn

Punktacja:

@ DarO12

@ dejmanOOOO12

@Download :o11

@DontPush7

@Bazukaczeczek4

@ Godlike4

440797888_zakoczone.png.8aa94ce138029ffe43ed9be91082a17c.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...