Skocz do zawartości

odrzucona Propka

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jako że sporadycznie grywam u was na serwerze wpadłem na pomysł (swoją drogą była taka opcja na sieci na której grałem 4 lata temu, obecnie jej nie ma), żeby dodać komendę /przelew, która umożliwia przekazanie $$$$$$ wybranemu graczowi. Jak to wygląda?: 

- Wpisujesz /przelej (lub /przelew),

- Wybierasz gracza,

- Po wybraniu wpisujesz ilość ca$hu którą chcesz mu przekazać.

Opcja, a raczej plugin sprawdziłby się w dzień, gdyż na serwerze na 30 osób gra 3x mniej vipów i mogliby oni wesprzeć graczy ze swoich drużyn. 

Nie wiem czy była już taka propozycja, więc piszę

EDIT. Co napisali chłopacy na dole: Mówiąc VIPom żeby rzucili broń nie zawsze się sprawdza, bo biorą broń z menu i lecą w swoją, a mimo poproszenia o broń nic nie rzucą. A tak mogliby przelać te 6k$ żeby któryś z lepszych graczy w danej drużynie bez VIPa mógł wziąć te AK/M4 albo AWP. Wiadomo że nie jest to Classic mod, to takie urozmaicenie mogłoby być w porządku. Jeśli chodzi o kupno VIP'a co napisaliście, to równie dobrze można nie grać cały dzień i wbijać po 22, wtedy każdy ma vipa, taki tok rozumowania.

EDIT2. Równie dobrze mając dobre AT na DR, mogę wyrobić GT fajne na DD2 napisać podanie i mieć admina na tym serwerze [Bo przypuszczam, że admin ma darmowego VIPa, więc wypowiedź adminów tutaj również mija się z celem] Ale głównie chodzi tu o graczy, którzy stale grają na serwerze, a nie do końca chcą wykupować tego Vipa.

Fajnie jakby gracze bez Vipa, którzy znaczą coś na serwerze [czyt. topka, stali gracze] wypowiedzieli się, aniżeli ludzie którzy mają te przywileje.

Pozdrawiam. 

Oczywiście nie zarzucam tego że posiadanie vipa jest p2w, ale jednak przelewanie pieniążków jest jako tako urozmaiceniem rozgrywki, przecież nie jest to serwer classic 1.6 na którym nie ma żadnych pluginów i gra się jak na mixach.

Edytował/a przez Alibabskoo
  • Kieliszek wódki 1

alikapskoo.gif

A nie sadzisz, że wtedy by się mogła zmniejszyć liczba kupna vipa, bo każdy by polegał na jakimś tam vipie.?? 

Takie moje zdanie i nie chciałbym tego, bo wole pójść raszem niż stać na respie i komuś przelewać kase... Na 2 miesiące przelewem kosztuje tylko 6.30zl, odmówić sobie 2 piwa czy paczkę chipsów i mamy spokój z bronią na 2 miesiace ;)

Ps.

A może by dodać głosy? Tak jak to kiedyś było..? 

Headshoot, multikill itp? ;)

• Kufel piwa 1

• Zasłużony

1. Żaden admin nie ma darmowego VIP’a na chwile obecna

2. Koszt VIP na 2 msc to 6,3 zł - jest to chyba najtańsza usługa patrząc na inne sieci.

3. Głosów po zabiciu nigdy nie było i nie będzie 

4. Plugin na przelewanie pieniędzy to bardziej na serwer 4FUN.

5. Argument ze VIP nie zawsze rzuca broń jest bezsensowny, bo nie musi tego robić.

Dodatkowo tak jak pewnie nikt by nie chciał bawić się w przelewanie.

• Kufel piwa 3

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...