Skocz do zawartości

Typowanie #17 1 Liga 18.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Odra Opole - Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica - Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza - Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom - Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy - Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów - Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

Moje typy:

Odra Opole 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 1-1 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1-0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-2 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 0-0 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 1 - 0 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 0 - 2 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 1 - 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1 - 0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0 - 1 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1 - 1 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 1 - 0 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 2 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 1 - 0 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 0 - 1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1 - 0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0 - 2 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 0 - 2 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 0 - 1 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Odra Opole 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 1-1 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1-0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-1Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Odra Opole 2 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 3 - 2 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 0 - 2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2 - 1 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2 - 0 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 3 - 1 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 3 - 2 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 4 - 3 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 3-1 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 0-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 2-0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2-0 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 1-2 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 3-0 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

ss.png.50dd725f79ac15382e36a7baff9604fa.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra Opole 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.06 do godziny 20:10)
Miedź Legnica 2-0 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 0-2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 0-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 0-0 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-1 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 0-0 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

 

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Miedź Legnica 2-1 Termalica (typujemy do 20.06 do godziny 12:40)
Puszcza 3-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 1-1 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 2-2 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 0-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Puszcza 1-2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 20.06 do godziny 15:10)
GKS Jastrzębie 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
Radomiak Radom 3-1 Chojniczanka (typujemy do 20.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-4 Podbeskidzie (typujemy do 21.06 do godziny 12:40)
GKS Bełchatów 2-3 Stal Mielec (typujemy do 21.06 do godziny 15:00)
Stomil Olsztyn 3-2 Wigry Suwałki (typujemy do 21.06 do godziny 15:10)
Warta Poznań 0-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 21.06 do godziny 17:40)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.c0e7069ce5ff9bd1387c911e7803d71d.png

Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów 
Miedź Legnica 0-1 Termalica 
Puszcza 0-1 Olimpia Grudziądz 
GKS Jastrzębie 1-3 Zagłębie Sosnowiec 
Radomiak Radom 3-1 Chojniczanka 
GKS Tychy 1-1 Podbeskidzie 
GKS Bełchatów 2-1 Stal Mielec 
Stomil Olsztyn 1-0 Wigry Suwałki 
Warta Poznań 2-0 Sandecja Nowy Sącz

Punktacja:

@Download :o12

@ KEIMaN aKa ShootinG11

@Werka10

@Bazukaczeczek9

@DontPush8

@ Godlike7

@Stary PL7

@ DarO4

@dr1.png Waldek dr2.png0

112894039_zakoczone.png.f29bd6b315879dbb5fba498837623941.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...