Skocz do zawartości

CS 1.6 kolejny problem

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dontpusz3k

Siema, kupiłem sobie drugiego lapka bo pierwszego używam do szkoły i znowu mam problem z fps'ami, ustawiam sobie np 200 i gram na nich chwilę i nagle zaczynają spadać a później znowu się podnosić (jak widzę przeciwnika to już w ogóle jest masakra),  niżej na filmie jest pokazane jak wchodzę na serwer i wystarczy oglądać co się z nimi dzieje (najlepiej widać jak wychodzę na longa), zrobiłem wszystko z poprzedniego poradnika (nawet usunąłem sterowniki i zainstalowałem na nowo) a problem dalej występuje. Gdy  ustawiam sobie 80 fpsów to nadal spadają.

Poprzedni poradnik 

komp2.thumb.png.59d113e0c27b990038b03f59268a2489.png

Film

po 1 optymalizacja win 10 zrobiona ? wyłączone wszystkie urządzenia w tle 

po 2 msconfig ustawione all rdzenie ?

po 3 tryb wysokiej wydajności na bateri ?

po 4 wyłączone renederowanie ekranowe ?

spróbuj 

"fps_max 101" i  fps_override 1. cl_forceaim 5000

@ DontPush

a i karta graficzna czy ustawiona na wysoka wydajność "amd-> czy ->nvidia"

Edytował/a przez Cinczyk

Gość dontpusz3k

@CinczykOptymalizację zrobiłem już wcześniej, ustawione rdzenie, wydajność także i renderowanie  wyłączone.

Spadają ciągle.

@CinczykKomend próbowałem, karta Intel(R) HD Graphics 3000 ;D

Nie potrzebuję boostu fps'ów tylko czegoś co je zatrzyma, komendy do cfg mam już od @ dejmanOOOO

Zrobiłem to co zaproponowałeś i jest jeszcze gorzej xD

@NicekovskyLaptop to Packard Bell Easynote LS11HR podkręcany. Dodany m.in. ram i zmieniony procesor z i3 na i5, temperatura w porządku

@Nicekovsky Advanced mam standardowy bo wgrałem cfg od Wąskiego, tylko menu kupowania broni mam ustawione na stare

@Nicekovsky

Snapchat-135317280.jpg

Snapchat-278498867.jpg

4 godziny temu, DontPush napisał:

@CinczykOptymalizację zrobiłem już wcześniej, ustawione rdzenie, wydajność także i renderowanie  wyłączone.

Spadają ciągle.

Spróbuj te komendy może ci pomogą   "fps_max 101" i  fps_override 1. cl_forceaim 5000

a i karta graficzna amd czy nvidia ?

@ DontPush może tak być że jak masz laptopa że cs 1.6 korzysta z karty zintegrowanej a nie z tej głównej i mogą występować lagi

Powiem tak zagłębiłem się trochę w boost fps w cs 1.6 chociaż na codzień nie gram aleee 

Przeciągnij i upuść do C: \ Program Files \ Steam \ steamapps \ common \ Half-Life \ twoja-gra lub gdziekolwiek gra . Następnie zmień nazwę userconfig na po prostu userconfig.cfg. Gotowy.

-->config wyłaczone wszystko tylko wgrać i się cieszyć gierką że są wyłączone wszystkie gówna -->link https://pastebin.com/T6vigZp0 image.png.f6fe6095a256457d273ad5125c73dc2a.png 

po 2 komendy na steam które wyłączają te przedmioty które nie możesz zrobić ręcznie 

-nofbo -nojoy -noaafonts -nosync
-nofbo (Wyłącza nową metodę renderowania. Drastycznie poprawia wydajność.)
-nojoy (Mały wzrost wydajności. Wyłącza Joypady.)
-noaafonts (powiedział Nuff.)
-nosync (Wyłącza VSync.)

image.png.7b59447c54c564e879486d68ca3c4f62.png

Fps_max 999. fps_override 1.developer 1.gl_ansio 0, upewnij się, że ur vsync jest wyłączony i wyłączony ur czatu hud_saytext 0

@ DontPush jeżeli po tym ci nie będzie działać albo reinstal cs albo coś z komputerem jest nie tak.

Edytował/a przez Cinczyk

Gość dontpusz3k

@Download :o Też nic :c

@Just1k Od zawsze tak gram bo się przyzwyczaiłem, na full screenie to samo :mellow:

// @Misiu. ♥Wszystko off, zasilacz cały czas podłączony

@ dejmanOOOONic nie dało, karta Intel(R) HD Graphics 3000 

@ dejmanOOOOJak ogarnę lepszą kartę to będzie wszystko śmigać?

/Dobra znalazłem już odpowiedź, dziękuję wszystkim za pomoc :)

Można zamknąć @MinnieMousejakbym mógł Cię prosić o to

jak mnie bawią spece typu "fps_max 101" :LUL:

ustaw rozdzielczość 4:3 np 640x480, jest mniej wymagająca niż taka, która jest opdalona w oknie. Po uruchomieniu csa do konsoli gl_picmip 2 (tekstury będą jak w minecraft) 

Podaj jaką masz kartę graficzną, możliwe że jest na tyle słaba, że nic z tym nie zrobisz 

@ DontPush imo nic nie zrobisz z  zintegrowaną kartą 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...