Skocz do zawartości

Typowanie #13 1 Liga 15.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie - Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów - Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań - Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec - Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki - GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

Moje typy:

Chrobry Głogów 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 2-0 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 1-0 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1-1 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-3 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 1-1 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Chrobry Głogów 1-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 2-1 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 1-0 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1-1 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 1-1 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 2-1 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 1-0 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1-1 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-3 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 1-2 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1-3 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 2-0 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 2-1 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 2-0 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-1 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 1-3 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 0-3 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 1-0 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 1-1 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1-2 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 1-3 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 1 - 2 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 2 - 3 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 2 - 3 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 2 - 1 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1 - 0 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 1 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 1 - 3 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 0-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 16.06 do godziny 16:00)
Podbeskidzie 1-0 Puszcza (typujemy do 16.06 do godziny 18:10)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Odra Opole (typujemy do 16.06 do godziny 20:40)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 17.06 do godziny 16:00)
GKS Bełchatów 0-1 Chojniczanka (typujemy do 17.06 do godziny 18:00)
Warta Poznań 1-0 Termalica (typujemy do 17.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-1 Miedź Legnica (typujemy do 17.06 do godziny 20:40)
Stal Mielec 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 18.06 do godziny 18:10)
Wigry Suwałki 0-1 GKS Tychy (typujemy do 18.06 do godziny 20:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.4502861c71d8d6015a26ffbd85279748.png

Chrobry Głogów 0-0 GKS Jastrzębie 
Podbeskidzie 2-2 Puszcza 
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Odra Opole 
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Radomiak Radom 
GKS Bełchatów 1-1 Chojniczanka 
Warta Poznań 1-3 Termalica 
Olimpia Grudziądz 1-2 Miedź Legnia 
Stal Mielec 1-0 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 0-1 GKS Tychy 

Punktacja:

@Bazukaczeczek10

@ Godlike8

@ DarO7

@DontPush7

@ dejmanOOOO6

@Download :o5

@ Wąski TDW4

33969815_zakoczone.png.79193a1081bf99da9a2fb7da5e3c024d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...