Skocz do zawartości

Typowanie #11 LaLiga 10.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na LaLigę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Sevilla - Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada - Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia - Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol - Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo - Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes - Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca - FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao - Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt - Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad - Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Moje typy:

Sevilla 1-0 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 1-1 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-1 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 1-0 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 0-1 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-2 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-3 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 2-0 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 1-0 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Sevilla 2 - 1 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 2 - 3 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 3 - 0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 2 - 3 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 1 - 3 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 2 - 3 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 1 - 3 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 0 - 3 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 4 - 1 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 2 - 1 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla1-1 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 2-1 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-3 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 2-2 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 1-1 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 2-0 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 2-3 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 0-1 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 1-2 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 0-1 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla 2-0 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 1-2 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 2-1 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 1-2 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-0 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-5 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 0-1 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 2-1 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 3-1 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Sevilla 1-0 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 1-2 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 1-0 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 1-2 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-3 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-2 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 1-1 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 3-0 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 1-0 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla 2-0 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 0-1 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 2-1 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 0-1 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-2 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-3 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 2-0 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 2-1 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla 1-0 Betis (typujemy do 11.06 do godziny 22:00)
Granada 1-2 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 2-0 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 0-2 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-2 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-4 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 0-1 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 3-0 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 1-0 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Granada 0-1 Getafe (typujemy do 12.06 do godziny 19:30)
Valencia 2-0 Levante (typujemy do 12.06 do godziny 22:00)
Espanyol 1-1 Alaves (typujemy do 13.06 do godziny 14:00)
Celta Vigo 1-1 Villarreal (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Leganes 1-2 Valladolid (typujemy do 13.06 do godziny 19:30)
Mallorca 0-3 FC Barcelona (typujemy do 13.06 do godziny 22:00)
Ath. Bilbao 0-2 Atl. Madryt (typujemy do 14.06 do godziny 14:00)
Real Madryt 3-0 Eibar (typujemy do 14.06 do godziny 19:30)
Real Sociedad 1-0 Osasuna (typujemy do 14.06 do godziny 22:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.62f59dbc0be21bfa4986f1ad59deda2c.png

Sevilla 2-0 Betis 
Granada 2-1 Getafe 
Valencia 1-1 Levante 
Espanyol 2-0 Alaves 
Celta Vigo 0-1 Villarreal 
Leganes 1-2 Valladolid 
Mallorca 0-4 FC Barcelona 
Ath. Bilbao 1-1 Atl. Madryt 
Real Madryt 3-1 Eibar 
Real Sociedad 1-1 Osasuna 

Punktacja:

@Nicekovsky21

@ DontPush15

@11ruk3q.jpg hant15

@Werka15

@ DarO14

@Bazukaczeczek11

@Download :o10

@dr1.png Yeb dr2.png7

@Stary PL5

230083502_zakoczone.png.4b75c34f4f0fff491db4869b23e595a3.png

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...