Skocz do zawartości

Typowanie #9 2 Liga 10.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Elana Toruń - Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice - Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice - Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź - Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

Moje typy:

Elana Toruń 1-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 0-0 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-1 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 0-2 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 1-1 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 2-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 1-3 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 2 - 1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 1 - 3 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 1 - 2 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 1 - 2 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 1 - 2 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2 - 3 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 3 - 2 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3 - 1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 2 - 0 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 2-3 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 1-1 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 2-1 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 2-0 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2-4 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 0-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 1-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 2-0 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 0-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 2-0 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-4 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 0-1 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 1-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 2-0 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 2-2 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Elana Toruń 0-2 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 0-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 1-0 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-2 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 1-1 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 2-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 2-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 2-2 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 1-3 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 1-1 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 3-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 2- 1 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 0-2 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-2 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 0-2 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Stal Stalowa Wola 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 3-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 3-2 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń 1-3 Garbarnia Kraków (typujemy do 12.06 do godziny 17:00)
Znicz Pruszków 0-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 13.06 do godziny 15:00)
Górnik Polkowice 2-0 Lech Poznań 2 (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Gryf Wejherowo 0-4 Błękitni Stargard (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
Pogoń Siedlce 0-1 Bytovia Bytów (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)

Stal Stalowa Wola 2-1 Skra Częstochowa (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Katowice 3-0 Stal Rzeszów (typujemy do 13.06 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Legionovia Legionowo (typujemy do 13.06 do godziny 19:10)
Resovia Rzeszów 3-2 Górnik Łęczna (typujemy do 14.06 do godziny 13:05)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.eb02895a7cdae9a3b0b710e5cf5b4236.png

Elana Toruń 1-0 Garbarnia Kraków 
Znicz Pruszków 0-0 Olimpia Elbląg 
Górnik Polkowice 1-1 Lech Poznań 2 
Gryf Wejherowo 1-3 Błękitni Stargard 
Pogoń Siedlce 2-1 Bytovia Bytów 
Stal Stalowa Wola 1-2 Skra Częstochowa 
GKS Katowice 3-2 Stal Rzeszów 
Widzew Łódź 1-2 Legionovia Legionowo 
Resovia Rzeszów 1-1 Górnik Łęczna 

Punktacja:

@Download :o9

@Stary PL7

@11ruk3q.jpg hant7

@ DarO6

@Bazukaczeczek6

@dr1.png Yeb dr2.png6

@Nicekovsky4

@ DontPush4

@ dejmanOOOO4

1029296838_zakoczone.png.0c73a4b137a6dd20fb25c18af4caf700.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...