Skocz do zawartości

Typowanie #8 1 Liga 10.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Termalica - Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza - Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica - Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom - Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole - Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn - Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy - Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

Moje typy:

Termalica 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-1 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 1-2 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0-1 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2 - 3 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 2 - 3 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 2 - 3 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 3 - 2 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 3 - 2 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 2 - 3 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 3 - 1 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 4 - 2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 2 - 0 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1-3 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 0-1 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 2-3 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 4-0 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 2-1 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-1 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-3 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 3-1 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 0-2 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 0-1 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 1-2 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Termalica 3-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-1 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 1-2 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-0 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0-1 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 1-3 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 1-2 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-1 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 2-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0-2 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Termalica 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 12.06 do godziny 15:10)
Puszcza 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 12.06 do godziny 15:30)
GKS Jastrzębie 1-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 12.06 do godziny 17:40)
Miedź Legnica 2-1 Podbeskidzie (typujemy do 12.06 do godziny 20:10)
Radomiak Radom 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 13.06 do godziny 12:40)
Odra Opole 1-2 Warta Poznań (typujemy do 13.06 do godziny 15:10)
Stomil Olsztyn 1-1 Chojniczanka (typujemy do 13.06 do godziny 17:00)
GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 13.06 do godziny 17:40)
GKS Tychy 0-1 Stal Mielec (typujemy do 14.06 do godziny 15:10)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.bf0d867bcb31be43df77966163560cea.png

Termalica 3-3 Olimpia Grudziądz 
Puszcza 2-1 Wigry Suwałki 
GKS Jastrzębie 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica 2-2 Podbeskidzie 
Radomiak Radom 2-0 Chrobry Głogów
Odra Opole 2-0 Warta Poznań
Stomil Olsztyn 1-0 Chojniczanka
GKS Bełchatów 2-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 2-4 Stal Mielec

Punktacja:

@ DontPush13

@ DarO12

@Nicekovsky10

@Download :o8

@dr1.png Yeb dr2.png8

@Stary PL6

@Bazukaczeczek6

@11ruk3q.jpg hant4

2088421378_zakoczone.png.e815559416b64f7361a8444021e2ed3f.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...