Skocz do zawartości

Typowanie #3 1 Liga 4.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Wigry Suwałki - Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec - Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów - GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie - Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań - Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy - Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole - GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Moje typy:

Wigry Suwałki 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 2-0 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-1 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2 - 1 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 2 - 3 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0 - 3 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 1 - 2 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 3 - 2 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 3 - 0 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 2 - 3 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 2-0 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0-2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-3 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 1-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

ss.png.50dd725f79ac15382e36a7baff9604fa.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 1-3 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 1-0 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-0 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-0 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 0-1 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 1-1 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 1-2 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 3-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2-3 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 0-0 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0-2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-1 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 0-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 2 - 1 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 1 - 3 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 1 - 2 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 1 - 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2 - 0 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 2-1 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-2 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 1-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

 
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
Stal Mielec 2 - 0 Puszcza
Chrobry Głogów 1 - 1 GKS Bełchatów
Podbeskidzie 1 - 0 Termalica
Warta Poznań 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Stomil Olsztyn
GKS Tychy 1 - 0 Chojniczanka
Odra Opole 2 - 2 GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Radomiak Radom

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Wigry Suwałki 1 - 2 Miedź Legnica (typujemy do 5.06 do godziny 15:30)
Stal Mielec 2 - 1 Puszcza (typujemy do 5.06 do godziny 17:40)
Chrobry Głogów 2 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 1 - 0 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 2 - 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2 - 1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1 - 0 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobry Głogów 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 5.06 do godziny 20:10)
Podbeskidzie 2-1 Termalica (typujemy do 6.06 do godziny 12:40)
Warta Poznań 2-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 6.06 do godziny 15:10)
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 2-0 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1-3 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Sosnowiec 2:0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1:1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 0:1 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 1:2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

dasdsadadadsa.jpg.14eee078a5f154d525440b8f3e036374.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)

GKS Tychy 0-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)

Odra Opole 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 7.06 do godziny 12:40)
GKS Tychy 1-1 Chojniczanka (typujemy do 7.06 do godziny 15:10)
Odra Opole 3-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)
Sandecja Nowy Sącz 0 -2 Radomiak Radom (typujemy do 7.06 do godziny 17:00)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.451a0c5d893d61cd8ea7a340304650a9.png

Wigry Suwałki 1-1 Miedź Legnica 

Stal Mielec 0-0 Puszcza 
Chrobry Głogów 1-0 GKS Bełchatów 
Podbeskidzie 1-0 Termalica 
Warta Poznań 2-0 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stomil Olsztyn 
GKS Tychy 1-2 Chojniczanka 
Odra Opole 1-2 GKS Jastrzębie 
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Radomiak Radom

Punktacja:

@ Wąski TDW11

@11ruk3q.jpg hant11

@Bazukaczeczek9

@ Werka8

@DontPush8

@Download :o7

@Sprint7

@ DarO6

@Nicekovsky6

@Godlike6

@ KEIMaN aKa ShootinG5

@ żab3rsoN5

@Stary PL5

@dr1.png Yeb dr2.png4

@M4sakra4

@ maniek ll ShockinG ll2

502431180_zakoczone.png.ca5fafc4326fd868a5f883ed643c8478.png

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...