Skocz do zawartości

odrzucona Propozycje

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuje, aby: 

- Zmienić konkurs nr 3 ( ten, który w tym miesiącu nie pyknął ) na np. max wyleczonych obrażeń, najwięcej zabitych z granata/noża czy też dodać medale (przykładowo tylko złote) i nagrodzić tego, kto zdobył ich najwięcej.

- Dodać medale nawet bez nagród ( z czystej ciekawości, rywalizacji) 

- Dodać do hud ranking ( też czysta ciekawość )

- O ile to możliwe od 22-8 dla każdego 1 flash zamiast 2 ( 32 na team trochę dużo ) 

Wiem, że nie są to niezbędne propozycje, aczkolwiek

Pozdrawiam

@Zygmek101ziomek, ale mi o to właśnie chodzi żeby w godz 22-8 gdzie jest darmowy VIP ogarniczyc wszystkim flashe do 1 na rundę

@Zygmek101co ma tracic jak przecież zawsze jest darmowy VIP w tych godzinach :P jak cała drużyna i tak ma flashe to niech ma po1 bo leci po 15 20 fleszy nie raz na raz i gry nie ma 

sam mam vipa i byłoby mi to na rękę

Co do smoke też coś myślałem ale to dość ciężki temat, przecież nikt tak nie zrobi że jednemu damy jednemu nie 

chociaż myślę, że całkiem logiczne byłoby wprowadzenie ogranicznika x smoke na x sekund dla danej drużyny

Edytował/a przez Seberq
  • Kufel piwa 1

Odniosę się tylko do podpunktu ostatniego, ponieważ pozostałe nie są punktami, które w jakikolwiek sposób wpływają na rozgrywkę.

Ilość flashy w liczbie 32 przy założeniu 16 osobowych drużyn jest spowodowana tym, że w tych godzinach na serwerze obowiązuje darmowy VIP. Przy obecnym rozwiązaniu należałoby osłabić VIPy i zabrać im granaty. W dalszym ciągu będą je oni mogli zakupić na początku rundy, więc nie będzie to problemem dla VIPów na serwerze, jednakże znacznie osłabi graczy, którzy takiego Vipa nie posiadają. Z prostego powodu VIPa kupują gracze, którzy w zdecydowanej większości są powyżej przeciętnej, jeżeli chodzi o zdolności gry, dlatego dla nich nie będzie to problemem, żeby dokupić sobie granaty, ale spowoduje to, że gracze nie mający VIPa oberwą, ponieważ VIPy, którzy już teraz skąpo rzucają broń na początku rundy jeszcze rzadziej będą tak robić. Powodów jest kilka, poczynając od mentalności, że jednak muszę co rundę wydawać, a kończąc na najzwyklejszej stracie czasu na zakup granatu, gdzie obecnie klikasz F1 i możesz rzucać broń nie tracąc momentu dojścia na pozycję, a tacy gracze jak, np. hant, PROSTO sporo zyskują właśnie na tym, że dzięki bunnyhop wyłapują przeciwników w początkowej fazie rundy. Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem byłoby ograniczenie liczby granatów, jakie gracz może unieść w godzinach 22-8, lub dodanie nowej rangi, np. NVIP (Night VIP), która by miała to rozwiązanie, wtedy byłoby ono bardziej sensowne i faktycznie umiliłoby grę w tych godzinach, jednak sposób, który zaproponowałeś jest moim zdaniem nienajlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam

/Kobalt

Edit:

@Seberqnie rozumiesz mnie, w ten sposób musielibyśmy osłabić rangę VIP, chyba, że zostałaby dodana ranga dodatkowa, bo dlaczego Vipy mają tracić coś za co płacą?

Edytował/a przez Zygmek101

Może nie fleshe, ale polecam wywalić/dodać ograniczenie SG. Każdy wie, jak to zamula gre, a jak wywalą boty na całą mape, to poważnie ona ostro mi zacina. Mam 700 fps a potem nagle 100. Za dużo SG, tego sie trzymam.

/pozdrawiam krulik

misiu wlasnie tez mnie to dziwi, moze to przez moje ustawienia grafy, ale powaznie takie spadki mam duze xd

Edytował/a przez NieMamNicku

• Zasłużony

1. To już oceni @Kropek.

2. Może jeszcze sentryguny, działka laserowe i ruletkę. Medale to nie na tym serwerze - nie pasują, nie mają sensu. Od tego są rangi CS:GO - z czystej ciekawości (rywalizacji)

3. Można to dodać, ale po co? Jakiś argument przemawiający za tym żeby w hudzie cały czas wyświetlał się ranking? Do tej pory wszyscy płakali, bo grają na rozdzielczości 640x rodem z telefonu i wszystko im zasłania.

4. Zablokowanie 1 flasha, czy 1 smoke (darmowego do VIP) nic wam nie da chłopaki. I tak każdy będzie mógł je dokupić tym bardziej, że VIP dostaje dodatkową kasę i cały czas w każdej rundzie będzie ich na to stać.

@NieMamNicku - wierzyć mi się nie chce, że jak wyciskasz 700fps to w SG spada Ci do 100. Nie ustawiam fps na tak wysoką wartość, bo to i tak sensu nie ma, ale takich spadków nigdy nie miałem.

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

1. Ten konkurs odpada nie ma sensu robienia takiego konkursu jak ludzie na serwerze ledwo chcą się nawzajem leczyć. Z granata to ja widzę jak ludzie napieprzają same granaty przez pół mapy by tylko kogoś zabić przy 32/32 osób na serwerze, a co do zabić z kosy to wygląda podobnie ludzie zamiast z ak czy m4 zaczną biegać z kosami. Nie planuje póki co żadnych konkursów do następnego resetu. Bo wasze zainteresowanie nimi jest słabe..

Co do reszty to misiu ładnie wyjaśnił i nie widzę sensu by pisać tego samego.

12.png.45092f5f2612733f4a63d93d04e35668.png.ba4be6fcd68ab3f43a871cc3e32d88d3.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...