Skocz do zawartości

Typowanie #1 1 Liga 2.06.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Punkty z tego typowania będą liczone na czerwiec.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Puszcza - Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica - Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica - Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie - Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom - Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

Moje typy:

Puszcza 2-1 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 0-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-2 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 1-2 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 3 - 1 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 2 - 1 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 2 - 3 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2 - 1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 2 - 3 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 2 - 0 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 1 - 0 Chojniczanka
Stomil Olsztyn 1 - 0 Chrobry Głogów
GKS Bełchatów 0 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Termalica 1 - 0 Wigry Suwałki
Miedź Legnica 1 - 1 Stal Mielec
GKS Jastrzębie 0 - 0 Warta Poznań
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Podbeskidzie
Radomiak Radom 2 - 0 Odra Opole
GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 3-0 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-0 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 2-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 2-1 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 2-0 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Puszcza 2-0 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 2-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-1 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 0-2 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 12-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 2-0 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 0-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-2 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 1-3 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 1-2 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 2-2 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 1-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-3 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 4-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz1 -2 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 0- 0 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 3-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

 

 

                

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 0-1 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 0-1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 1-3 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-3 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 2-1 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 3-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stomil Olsztyn 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 3-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 0-1 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 1-3 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 2-2 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-1 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 2-2 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

1.gif.d40a9e61ddcfd2b3f4c319d2ff0b8215.gif.8f398bf329254f03e643adf3e51727f1.gif

 

 

-> Steam <-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 0-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1-2 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 1-2 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 1-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Jastrzębie 0:2 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 1:1 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)
Radomiak Radom 0:1 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 0:2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

dasdsadadadsa.jpg.14eee078a5f154d525440b8f3e036374.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza 2-1 Chojniczanka (typujemy do 2.06 do godziny 16:00)
Stomil Olsztyn 5-0 Chrobry Głogów (typujemy do 2.06 do godziny 18:00)
GKS Bełchatów 2-2 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 2.06 do godziny 18:10)
Termalica 1-0 Wigry Suwałki (typujemy do 2.06 do godziny 20:00)
Miedź Legnica 2-1 Stal Mielec (typujemy do 2.06 do godziny 20:40)
GKS Jastrzębie 0-1 Warta Poznań (typujemy do 3.06 do godziny 18:10)
Olimpia Grudziądz 0-2 Podbeskidzie (typujemy do 3.06 do godziny 20:40)

Radomiak Radom 1-1 Odra Opole (typujemy do 4.06 do godziny 18:10)
GKS Tychy 3-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 4.06 do godziny 20:40)

4LyrfsY.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.261009916a45d57906912ecce7f2a18b.png

Puszcza 1-0 Chojniczanka 
Stomil Olsztyn 0-0 Chrobry Głogów 
GKS Bełchatów 0-3 Sandecja Nowy Sącz 
Termalica 1-0 Wigry Suwałki 
Miedź Legnica 1-2 Stal Mielec 
GKS Jastrzębie 1-2 Warta Poznań 
Olimpia Grudziądz 1-2 Podbeskidzie 
Radomiak Radom 0-0 Odra Opole
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec 

Punktacja:

@żab3rsoN13

@Nicekovsky13

@ DarO12

@Stary PL10

@ dejmanOOOO9

@Bazukaczeczek8

@KokoneS5

@DontPush5

@ Werka5

@Download :o4

@Godlike4

@Sprint2

@ Wąski TDW2

@M4sakra0

1157011051_zakoczone.png.52c7d3ca5073caaba09b75df3500803d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...