Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: Od kilku minut do 1-2h. Wystarczająco aby zająć się owym stanowiskiem.
Czy znasz się w miarę dobrze na każdym sporcie?: Nie no, bez przesady, są takie o których nie mam zielonego pojęcia czyli np. jakieś kajakarstwo czy pływanie. Ale na piłce nożnej , ręcznej, siatkówce, F1, skokach narciarskich, biegach narciarskich i paru innych znam się w miarę, i staram się być na bieżąco.
Czy znasz się na e-sporcie?: Głównie na League of Legends i Cs:Go. ( Z LoL'em jestem zdecydowanie na bieżąco ) 
Czy pełniłeś kiedyś podobną funkcję?: Nie, a chciałbym spróbować.
Dlaczego ty?: Jako powód na pewno trza podać, że aktualnie @ DarO pracuje sam, pewnie przyda mu się pomoc w dodawaniu typów i podliczaniu głosów. Sportem interesuję się od dziecka. Kocham zwłaszcza piłkę nożną ( HALA MADRID, mój nick w niektórych grach to fan_CR7 także tego  FORZA JUVE ), jak i skoki narciarskie i F1. 

Jedyne wymaganie którego nie spełniam to liczba postów, ale forum nowe to mam nadzieję, że jakiegoś większego problemu nie będzie.

Są tu ludzie którzy znają mnie od dawna, z użytkownikami naszego forum mam dobry kontakt jak i żadnych problemów nie sprawiam nigdzie. W każdym typowaniu dodanym przez @ DarO biorę czynny udział bo po prostu kocham sport ( Chociaż nie widać tego po mojej sylwetce xD ). Skontaktować się ze mną można wszędzie, steam, forum, ts3, discord, fb . 

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Myślę, że to odpowiednia osoba na dane stanowisko.

Bierze czynny udział w typowaniu na tym forum jak i poprzednim.

Przewaznie wiekszosc jego typów jest trafione w różnorakich dziedzinach sportu co oznacza jego dobrą wiedzę na temat dziedzin sportowych,

Ortografia nie leży na chodniku także to pierwszy z plusów. +

Czynny udział w typowaniu od dłuzszego czasu. +

Śledzi dział na bieżąco także myślę iż wie na czym polega praca typera +

DarO jest tutaj typerem od dawna i w sumie to nikt nie podejmował się tego stanowiska od niepamiętnych mi czasów a skoro są chęci i widzi w tym swoją przyszłość jak najbardziej może spróbować, kazdy od czegoś musi zacząć by być w tym dobry.

Jestem za tym bo trochę odciążyć pracę aktualnego Typera i dodać mu pomocne dłonie.

NA TAK.

Na tak.

Widać, że zna się na sporcie.

Jest aktywny w dziale od dawna.

Skoro ma chęci, to aż szkoda byłoby tego nie wykorzystać.

No i przyda się pomoc.

:) 

Jestem na tak!
+ chęć pomocy
+ aktywność w dziale
+ uwielbia sport i się na tym zna

Zgłoś się do mnie 

podanie-przyjete.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.