Skocz do zawartości

odrzucona Więcej skinow ?

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dontpusz3k

Z tego co mi wiadomo to skiny są zmieniane co 3 miesiące, ale pomysł dobry :)

Sam chętnie pogram sobie innymi +++

@KamikadzeTo nie jest dział 4mapsa tylko #2, może nie lubi grać 4 map? Na serwerze Cię nie widziałem, więc tymbardziej przekonuje mnie to, że chciałeś sobie tylko nabić posta.

@KamikadzeNie próbuję się doczepić na siłę, ale to jest propozycja w dziale #2 a nie w dziale 4maps.

Może polecisz jeszcze inna sieć na której można sobie skiny zmieniać? Jeśli nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem to polecam nauczyć się czytać ze zozumieniem.

Zdarza Ci się wejść? Grałeś tam 10 minut w ciągu ostatnich 30 dni.

Edytował/a przez dontpusz3k

Według mnie bez sensu, chcesz więcej skinów do broni wbij na 4maps lub inne serwery z wgranym go modem. 

@DontPush

Jak mnie irytuje jak ktoś pisze coś o nabijaniu postów ... Wejdź na mój profil i sprawdź czy nabijam posty. Z mojego punktu widzenie wygląda to tak, że próbujesz się doczepić na siłę. 

może nie lubi grać 4 map? - nie wiem czy odpowiadasz za niego czy co.

Odnosząc się do propozycji Misiu nie po to optymalizował tak serwer, żeby były dodawane skiny do reszty broni. Według mnie bardziej pasuje tak jak jest teraz. Jednym zdaniem zaśmiecanie serwera. 

Co do mojej gry na #2 Może i nie gram tam codziennie, ale późnymi porami zdarza  mi się wejść. Więc też nie rozumiem dlaczego Cię to tak interesuje. Osoba która nie gra systematycznie na serwerze nie ma prawa wyrazić swojej opinii ?

Więc proszę Cię następnym razem zastanów się jak będziesz coś pisał o "Nabijaniu postów"

Edytował/a przez Kamikadze
  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

Na serwerze jest wystarczająco skinów i to starczy - To nie CS:GO MOD, a zwykły DD2 lekko podrasowany. Skiny są wymieniane co pół roku i tak zostanie.

• Kufel piwa 3

12.png.45092f5f2612733f4a63d93d04e35668.png.ba4be6fcd68ab3f43a871cc3e32d88d3.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...