Skocz do zawartości

De_rats_1337

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę duża mapa :/ ale tak fest duza, prodigy czy aztec do rats'a są małe, wydaje mi się że przy 5 czy 10 osobach będzie się szukanie po mapie. Jestem neutralnie nastawiona co do tej propozycji, chociaż myślę że mapka trochę zbyt duża. Czasem by się przydało dodać na weekend plugin z RTV ? właśnie dla takich sytuacji kiedy jest mało osób, a mapa trafi się duża i gracze szukają się po mapie. 

• Kufel piwa 1

Rats to typowa mapa 4fun. Jest u mnie na serwie i podczas gdy jest full serwer to jest to straszna sieczka, po zwiększeniu slotów na pewno poleci do kosza, tak że zastanówcie się czy chcecie ją na 4maps. Moim zdaniem to akurat wam zaszkodzi. Mapa również ma bodajże 20 respów tak że po przekroczeniu tej ilości graczy zacznie zabijać losowo graczy chyba że luki doda repsy ale nie wiem czy to przejdzie.  Jak dla mnie odpada. 

• Kufel piwa 2

down.png

• Junior Administrator

Abstrahując od faktu, że to typowo mapa 4funowa, to ciężko mi wyobrazić ją sobie na serwerze przez prosty fakt posiadania tylko jednego BSa. Tak jak wspomniał @CSGobawiam się mocnej sieczki przy pełnym serwerze. Ja jestem na nie.

• Kufel piwa 2

nws_trine4_001.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...