Skocz do zawartości

wysokie temperatury

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy te temperatury są normalne dla tych urządzeń? komputer sie mocno nagrzewa, a ja nie znam sie na tym. dodam jeszcze ze takie byly temperatury gdy gralem w cs go

temperatury.png

chlodzenie nie wiem jakie jest bo ten komputer ma juz dobre 10lat, procesor amd fx 6300 six core,a pasta byla wymieniana grubo rok temu 

ogolnie to powiem ze komputer był w serwisie około pół roku temu, bo sie mocno przegrzewał i pewnie tam dali te pasty ale teraz jakies 3 miesiące znowu sie mocno przegrzewa, mialem zamiar go zaniesc do serwisu niedlugo ale nie wiem czy nie lepiej bedzie wymienic procesora na jakis lepszy niz dawac go kolejny raz do serwisu

edit: dodam jeszcze ze po jakims czasie grania w lola albo csa (czasami godzina, czasami 15minut) komputer sie zawiesza i trzeba go resetowac

Edytował/a przez nyny

Gość Cukier na dnie kubka

A sprawdź czy podczas serwisowania nie założyli odwrotnie wentylatora, czasami się zdarza że przez przypadek skręcania nakładają wentylator na procesor tak by wydmuchiwał, gdzie powinien wdmuchiwać powietrze na procesor. Jeśli to sprawdzisz to powiedz mi gdzie zazwyczaj i z której strony biurka trzymasz kompa? 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...