Skocz do zawartości

odrzucona Antyrush

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zwiekszyc czas trwania lini ar,gdyz znika bardzo szybko,co idzie za tym ? Terro kampi przed anarchia jak i na respie do ostatniej chwili az linie ar znikna,stoja i wyczekuja az ct wyjdzie z anarchi co jest bardzo irytujace.Taka moja mala oczywiscie propozycja :)

Gość dontpusz3k

Wydaje mi się, że czas trwania linii antyrush jest dobry (wszędzie tak jest, przyzwyczaiłeś się, że na innych serwerach jest to zbugowane, a tutaj to działa poprawnie) - ode mnie taka propozycja a mianowicie moglibyście dodać informację na czacie "antyrush off" albo "można rushować" która miałaby się pojawiać na zielono na czacie :) 

//EDIT - przypomniało mi się, że napewno nie kampią na respie bo jest specjalny plugin, który tego pilnuje, admini również czuwają i nie pozwalają siedzieć nawet w okolicach respawnu, a co do anarchii to zawsze ktoś będzie kampił albo za drzwiami albo wcelowany z awp - taka natura graczy. :pepejam:

Edytował/a przez dontpusz3k

• Zasłużony

30 sekund to wystarczający czas żeby TT rozstawiło się po mapie i pilnowało wejść :)

• Kufel piwa 1

22.11.2019 - START SERWERA

02.04.2020 - DD2 #2 TOP1 PL

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

boncky.png.831e8c64f075656a4aef8e77a30312a9.png

by @ Wąski TDW :pepeFacepalm:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...