Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Zapraszam do wystawienia opinii o Junior Administratorze - @MinnieMouse

- Opinia o osobie (wraz z argumentami):
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami):
- Ogólna ocena w skali 1-10

• Kufel piwa 1

ezTgThA.png

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Co tu dużo gadać dobra duszyczka zawsze służy pomocą na forum czy też serwerze. Pomocna i pracowita co widać choćby po grafikach pod awanse nad którymi siedziała parę dni. 
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Moderator jak i admin świetny - widzę jej prace z pierwszej ręki. Denerwuje mnie czasami to że ma w domu mniej czasu dla mnie a więcej na forum. Bez kitu łatwiej mogę z nią pogadać na TS niż w domu. :palka: 
- Ogólna ocena w skali 1-10: 9 dycha wpadnie jak zrobisz dobrą kolację :D 

• Kufel piwa 1
  • Lampka wina 1

down.png

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Opinia o minnie no co tu dużo mówić moderator ogarnięty , robi co może żeby było jak najlepiej , pomocny bardzo , miła osóbka i sympatyczna.
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): moderator no robi robotę taką jaką pełni w 100% , bardzo przydatna i pomocny jako moderatorka.
- Ogólna ocena w skali 1-10 : no 10-szka robi swoją robotę i jest w tym bardzo dobra więc dlaczego by nie w dodatku osóbka bardzo towarzyska 

• Kufel piwa 2
  • Admin 4MAPS

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Miła,towarzyska.Można pogadać na wiele ciekawych tematów
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Świetnie wykonuje swoją robotę na serwerze jako admin (nie da sobie wejść na głowę). Co do forum aktywna w różnych działach itd. :)
- Ogólna ocena w skali 1-10: 10 "(dla niektórych osób nie ma skali)" bo u niej ją wywaliło pozdro :P

image.png.df40c00f442536edc161e384fce53774.png

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

bazuka.gif

• Moderator

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Bardzo pracowita osoba, służy pomocą no i pewnie jak każdy czasem za błąd potrafi się przyczepić i nakrzyczeć :kappa: (rzadko :darcie: )
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Opiekunem 4mapsa jest od długieeeego czasu i widać jak razem z Lukiem go rozwinęli, wieczorami nawet full serwer i miło się gra. Jako [email protected] również sprawuje bardzo dobry nadzór nad grupą adminów i śledzi ich prace jak i moderatorów. Bardzo miło się z nią współpracuje.
- Ogólna ocena w skali 1-10: Raz mnie opierniczyła to dam 9 :kappa: 

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Niestety nie miałem okazji pogadać ,ale z odpowiedzi poprzedników sądzę że jesteś pomocna, pracowita.
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Opiekunem jest bardzo długooooo...... można dodawać tych zer jeszcze dużo. Jako Junior Admin bardzo dobrze pełni.
- Ogólna ocena w skali 1-10: Nie poznałem to dam 9

hbs.gif.b98e51bfac11f9ce40e8bba374831fee.gif.6db29f89d0b05ff6c5044509a264557d.gif

>Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199071993145/Steam<

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): dziołcha z poczuciem humoru, pozytywnie nastawiona do życia, lubi chodzić w ciul w doma :pepeDuck:
- Opinia o rangach które pełni (wraz z  argumentami): Jako Opiekun 4mapsa sprawuje się bardzo dobrze, dba o adminów jak i o serwer, zaprasza na niego, nawet dostałem skina:peepoBlush:

Jeśli chodzi o rangę [email protected] to widać, że poświęca dużo czasu na to żeby dodawać jakieś nowości, emotki wymiatają, Mycha jest pracowita i można zgłosić się do niej z rożnymi problemami. 

- Ogólna ocena w skali 1-10: 9.9 

• Kieliszek wódki 3

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Miła, uprzejma, ale również twarda i charyzmatyczna.
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Potrafi pochwalić, ale gdy trzeba "postawi do pionu". Wspiera radą w trudnych sytuacjach, ale również gani za błędy.
- Ogólna ocena w skali 1-10 - pełna 10 się należy :pikaHey:

• Lampka wina 1

407b2959cbae4.png

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.