Skocz do zawartości

przyjęta Propoyzcja

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naszą propozycją ( tak naszą bo większość osób z serwera jest za tym) jest wprowadzenie do regulaminu zakazu notorycznego/perfidndego kampienia. Chodzi tu o to że np. Gracz A zamiast wdawać się w interakcje z Graczem B to stoi na respie i wyczuje aż ten go podjedzie. To jest w końcu 1v1 a nie kto lepiej będzie kampić. Liczę że propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona. 

Edit:

@ Youmuus to nawet można zrobić coś takiego w taryfikatorze   ostrzeżenie  --> kick ( nawet z 2-3 razy) --> ban 5 min --> ban 10 min -->  ban 1-24h 

A co do bezsensownych banów / kicków to ja tak to ogarnę z administracją żeby nie dawali bezsensownych  

Myślę że na kickach się skończy ponieważ nikt nie chce być co chwile wyrzucany z serwera/zbanowany. Na innych serwerach bardzo sprawnie to przebiega i prawie zawsze kończy się tylko na ostrzeżeniu.

Edytował/a przez Stary PL
  • Kufel piwa 2

Myślę że administracje mamy na tyle spokojną że jeśli np. nikomu nie przeszkadza ktoś kto mówi nawet bez mutacji nie mutuje takiej osoby. Więc wydaje mi się że za kampienie też nie będzie brane pojedyncze sytuacje tylko osoby, które notorycznie będą kampiły. Ewentualnie można dodać skryptową blokadę kampienia tj. za ileś tam sekund stania w miejscu tracisz powoli hp, kiedyś tak działaliśmy i działało.

Podsumowując jestem jak najbardziej za ;D

• Kufel piwa 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...