Skocz do zawartości

Typowanie #2 Wyszejszaja Liha 16.04.2020

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam i zapraszam do typowania rozgrywek Ligi Białoruskiej.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Energietyk-BDU - FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk - Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna - FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk - FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk - Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć - FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk - Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE - Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny 19:00)

Moje typy:

Energietyk-BDU 2-0 FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk 1-1 Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna 2-1 FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk 0-1 FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk 2-2 Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć 0-1 FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk 1-2 Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE 2-1 Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Energietyk-BDU 2 - 1 FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk 2 - 1 Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna 2 - 1 FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk 1 - 2 FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk 1 - 3 Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć 2 - 3 FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk 1 - 2 Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE 3 - 1 Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energietyk-BDU 2-1 FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk 1-0 Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna 2-1 FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk 0-2 FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk 2-2 Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć 0-1 FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk 1-2 Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE 2-0 Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energietyk-BDU 2-0 FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk 2-1 Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna 2-0 FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk 1-2 FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk 3-2 Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć 2-1 FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk 2-0 Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE 0-2 Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny19:00)

  • Kufel piwa 1

 

STEAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energietyk-BDU 1 - 0 FK Haradzieja
Dynamo Mińsk 1 - 1 Nioman Grodno
Biełszyna 1 - 1 FK Smalawiczy
Szachtior Soligorsk 2 - 1 FK Słuck
Isłacz Mińsk 0 - 1 Sławija Mozyrz
Ruch Brześć 0 - 2 FC Mińsk 
FK Witebsk 0 - 1 Dynamo Brześć
BATE 2 - 0 Żodzino

  • Kufel piwa 1

1122437304_aberson2.png.9340d64dab49a13711e58ed999c6e5d4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Energietyk-BDU 1 - 0 FK Haradzieja (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Dynamo Mińsk 1 - 1 Nioman Grodno (typujemy do 16.04 do godziny 16:30)
Biełszyna 2 - 1 FK Smalawiczy (typujemy do 17.04 do godziny 16:30)
Szachtior Soligorsk 0 - 0 FK Słuck (typujemy do 17.04 do godziny 18:30)
Isłacz Mińsk 3 - 0 Sławija Mozyrz (typujemy do 18.04 do godziny 13:00)
Ruch Brześć 1 - 2 FC Mińsk (typujemy do 18.04 do godziny 15:00)
FK Witebsk 0 - 0 Dynamo Brześć (typujemy do 18.04 do godziny 17:00)
BATE 1 - 2 Żodzino (typujemy do 18.04 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.eaf440bab826cb55a4d83aa07f21e09a.png

Energietyk-BDU 0-1 FK Haradzieja 
Dynamo Mińsk 2-0 Nioman Grodno 
Biełszyna 1-1 FK Smalawiczy 
Szachtior Soligorsk 1-2 FK Słuck 
Isłacz Mińsk 2-1 Sławija Mozyrz 
Ruch Brześć 1-0 FC Mińsk 
FK Witebsk 1-1 Dynamo Brześć 
BATE 0-0 Żodzino 

Punktacja:

@11ruk3q.jpg kprosto499

@Download :o5

@Werka4

@11ruk3q.jpg Radecky4

@żab3rsoN3

@ DarO2

791300264_zakoczone.png.87d5a7d2b2f6a3dd2d17a9241fbf98ae.png

 

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...