Skocz do zawartości

przyjęta Istotne rzeczy dla adminow

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem poruszyć kilka istotnych rzeczy, mianowicie jedna z nich to ocena sytuacji przez adminów. Ja rozumiem admin w grze nie wszystko widzi itd. ale myśleć powinien. Ten problem który opisze zauważyłem od początku kiedy zacząłem grać na tym serwerze:

Opis sytuacji: 

biegnę sobie 40 sekund do końca rundy, a admin pisze "cele" "paka" szczerze? to mnie kurwica bierze  wtedy, bo najczęściej jestem skupiony,wiem co gram, a tu nagle admin spami na ekranie. No kurwa mać 40 sekund to ja zdążę iść  z respa TT na długa na b i przez trupa z powrotem na tt. Przeszkadza, denerwuje i nie wiem po co to pisać. Kolejna sytuacja 1vs5 1vs8 2vs6 itp. a admin pruje się, że ktoś celów nie robi. Jestem sam na 5 mam 20 hp i zachowuje broń bo mnie nie stać w next. Admin ma problem, bo cele. Starszą banem itd. logicznie myśląc, będąc w trupie, wiedząc lub też przypuszczając, że na środku jest CT, cofam  przez respa i tu kolejny problem maja admini, którzy nie potrafią ocenić sytuacji. Kolejna rzecz o co się czepiają: Leży paka na B gracz jestem na A, rusza w stronę paki, i się zaczyna,plecy od gali,plecy od długiej, 10 na środku raszują w  jego stronę.. a problem, bo ktoś nie idzie do paki... Zasada jest prosta, leży paka, siedź i pilnuj paki, latasz po mapie szukając przeciwników. Nie można mieć pretensji  wtedy do kogoś , że do paki nie idzie. Po to jest ten czas, żeby go wykorzystać a nie na minute przed końcem rundy "CELE MAPY...

Kolejna sprawa która chce poruszyć dotyczy bycia kulturalnym na serwerze. 

Oczywiście  jak wy to tam mówicie "nie róbmy koryta z serwera" oczywiście tylko, że to jest GRA a nie jakieś centrum kultury, tutaj czasami się coś samo z siebie powie za dużo, emocje i te sprawy a admini już maja problem bo "kultura" "nadmierne przeklinanie". A to już bardziej wkur*ia jak takie coś piszą o 1 w nocy, wtedy już chyba można wyluzować, dzieci o tej porze już dawno śpią wiec .. Rozumiem, wyzywanie komuś po rodzinie i te sprawy okej, ale lekkie słowa.. bez przesady 

I ostatnia rzeczą o którą mi chodzi to bycie "AFK" 

Nie raz już się każdy spotkał i widział ze na spect czasami siedzi po 5 osób. Ja tez widziałem takie sytuacje w której Admini nie pomyśleli żeby sprawdzić ile osób gra na serwie i zaczęli spamić "SPECT ZAPRASZAMY DO GRY!!!" Może podam tu kilka przykładów tak jak w pierwszej propozycji.

25 osób na serwie po 10 w każdej drużynie 5 na spect, admini piszą tym swoim "spect do gry" okej ale przecież jest jeszcze 7 wolnych slotów wiec o co chodzi? nie widzą czy jak. Wątpię, że ktoś chce sobie nabić gametracker skoro rekrutacja jest zamknięta, a jak jest pełny serwer i ludzie siedzą na spect to żaden nic nie zrobi chyba, że czasami się trafi taki który wywali nie tych co trzeba.. ja tam zawsze pisze, że muszę coś zrobić i żeby nie wywalali. 

Ale niech admini dadzą 10 minut posiedzieć na tym spect, może ktoś jara fajke, ma jakieś jedzenie, patrzy podejrzaną mu osobę a czasami jak admin wywali z pełnego serwera bo ktoś jarał szluga to musi czekać 20 minut żeby znowu wejść.. 

chciałbym po prostu, żeby ktoś powiedział adminom żeby pomyśleli, ocenili sytuacje i bardziej wyluzowali. 

• Kufel piwa 4

Biozxtm.jpg      

W11 do 007 odbjur

1. Admini wybrali sobie czas 40 sekund do końca rundy, żeby PRZYPOMINAĆ bindem, że TT ma cele mapy. Nawet jak jest 20 sekund do końca rundy, to gracz TT lata sobie po mapie nie wiadomo za czym.
Nie możesz dostać bana za cele. Najpierw jest ostrzeżenie, później kick. 
Regulamin dotyczący TT:
2.3 Nie wykonywanie celów mapy np. nie pilnowanie paki, nie podkładanie paki do upływu 2 min (0:00) itp -
 [Kick - Ban 5 min. - 30 min.]
Trzeba też spojrzeć na fakt, że plantowanie paki zajmuje około 4-5 sekund, więc gracz będący w TT ma tak naprawdę (od puszczenia binda w 40 sekundzie przed końcem mapy) 35 sekund na to, żeby dobiec na bombside.

2. Jeśli chodzi o kulturę, to ja jestem tak bardzo na to uczulona. Wyjaśniam dlaczego:
Wchodzę na serwer, chcę sobie pograć na spokojnie, a tu co rundę słyszysz bluźnierstwa "O c**j", "Ja pi***ole", "K**wa, nie idzie mi". Nie jest to przyjemne, ponieważ jak żyjesz i chcesz słuchać infa od zabitego gracza, to nawet nie usłyszysz, ponieważ gracz postanawia sobie poprzeklinać. To niestety powtarza się co rundę. Na dodatek słychać krzyki tych bluźnierstw. Przeklinać można, ale nie nagminnie.
1.3 Nagminne przeklinanie/używanie wulgaryzmów. - [Kick - Ban 30 min. - Ban 3 h]
Regulamin obowiązuje 24/7, a nie kiedy sobie ustalicie. Jako admini staramy się tego przestrzegać i zapobiegać temu, żeby było spokojnie na serwerze.

3. Proszę nie zarzucać tego, że jak jest 32/32 na serwerze, to admin nic z tym nie robi. Gracze, którzy siedzą wtedy na spect są wyrzucani z powodem "Slot".
Ja rozdaję kicki z powodem "AFK", jeśli widzę, że ktoś przez wiele rund siedzi na spect.
Znam Cię już od jakiegoś czasu i wiem doskonale, że jak idziesz na z/w to informujesz adminów o tym. To jest znak, że musisz coś zrobić. Wiemy, że wejdziesz i pograsz, a nie będziesz siedzieć na spect, afczyć i po otwarciu rekrutacji (jeśli ktoś będzie składał podanie na admina, a będzie siedział większość czasu na spect) będzie napisane ile to godzin masz nabitych. Jakoś większość graczy nie ma problemu z poinformowaniem nas o tym, że musi z/w na jakąś ilość czasu, bo np. musi zjeść, musi zapalić, musi coś zrobić itp.
Jeśli ta osoba wtedy patrzy na kogoś, to uważam, że powinna nam to zgłosić na [email protected], jak jesteśmy na serwerze.

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 2

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

1. 2.3 Nie wykonywanie celów mapy np. nie pilnowanie paki, nie podkładanie paki do upływu 2 min (0:00) itp - [Kick - Ban 5 min. - 30 min.] - TT ma wykonywać cele mapy niezależnie od sytuacji ma się starać wykonać cele, a nie kampić w miejscu czy też zwiedzać mapę. Ktoś nie wykonuje celi tylko Chowa się, aby przetrzymać broń na następną rundę - dostaje kicka za brak celi.
Natomiast  CT po podłożeniu paki starać się odbić zajęty bs przez drużyne TT - A co się dzieje? CT sobie chodzi po mapie i chowa po kątach by zachować broń. Takich zachowań na serwerze nie będziemy tolerować i będzie to kare tak samo jak brak celi TT. Traktujemy wszystkich na równi więc nie przesadzajcie.
Co do samego czasu 0:40 admini tylko przypominają, by wykonać cele.

2.  1.3 Nagminne przeklinanie/używanie wulgaryzmów. - [Kick - Ban 30 min. - Ban 3 h]
1.1 Obrażanie graczy. [Ban 30 min. - Ban 1 dzień]
1.12 Cwaniakowanie, ubliżanie adminowi, naśmiewanie się z graczy lub zbyt mocna krytyka - [Ban 1 h - Ban 3 h] - Na serwerze ma panować kultura zawsze. Dozwolone jest raz na jakiś czas przekląć bo jesteśmy tylko ludźmi ale bez przesady  nie raz są sytuacje gdzie jeden powie "kurwa" To zaraz 5 osób powie to samo (zdarzają się takie sytuacje) Admini są od pilnowania porządku na serwerze i odwalają znakomitą robotę  w tym. A gracze ubzdurali sobie, że po 1 w nocy można sobie przeklinać do woli - Nie, nie można i takie nagminne słowa typy kurwa, japierdole itp. Będą karane zgodnie z regulaminem, natomiast osoby które mają "x" banów za kulturę czy obrażanie będą karane banami dłuższymi niż te wpisane w regulamin. PRZYPOMINAM RAZ NA JAKIŚ CZAS MOŻNA PRZEKLĄĆ!

3. Co do samych graczy na spect panuje taka zasada - Przy pełnym serwerze admin ma obowiązek dać ostrzeżenie w postaci binda. Jeśli to nie działa, a admin nie dostał żadnego zgłoszenia, że gracz np. poszedł na fajkę czy kogoś sprawdza - kick za slot. Co do tego - 25 osób na serwie po 10 w każdej drużynie 5 na spect, admini piszą tym swoim "spect do gry" okej ale przecież jest jeszcze 7 wolnych slotów wiec o co chodzi?  Chodzi o to, że przy 5 osobach na spect zrobi się zaraz 7 zajętych slotów. Przypuszczaj, że admin wyjdzie z serwera i nie będzie miał kto wyrzucić spectów. Będzie zgłoszenie i admin nie zdąży wejść na serwer bo sloty zajęte. Dziękuje i wezmę pod uwagę twoje zdanie i będę rozmawiał na ten temat z adminami.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 2

12.png.45092f5f2612733f4a63d93d04e35668.png.ba4be6fcd68ab3f43a871cc3e32d88d3.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...