Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skull

Propozycje od Skull

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)
  1. Usunięcie całkowicie VIP'a choćby na czas rozkręcenia bardziej serwera. VIP potrafi na tym typu Modzie zniechęcić graczy gdyż każdy powinien być równy. Na tym polega rozgrywka.
  2. Stworzenie blokady na zwiększanie poziomu jak i obniżanie przeciwnikowi z Knife. Można użyć do 3-Max 5 razy na mapę. Bardzo przydatne. Moge się nawet sam podjąć przeróbki tego, wystarczy wysłać mi aktualne *.sma gdyż nie wiem jaka jest obecna wersja wgrana oraz czy już nie były robione modyfikacje.
  3. Dokupienie dodatkowej reklamy. Nie wiem czy istnieją jeszcze jakieś boostery prócz cssetti. Myślę że tak. Jeśli nie, to zwiększenie reklamy na cssetti.
  4. Ustawienie komendy: sv_airaccelerate "0" ewentualnie na sv_airaccelerate "1" - Chyba nie muszę tłumaczyć tej komendy? W skrócie, znacznie utrudni wykonywanie choćby AutoBH skryptem, bądź tym podobne.
  5. Dopisanie bądź zmiana parametrów startowych:
  • -sys_ticrate 650 - Czym większa tym gorzej na tego rodzaju moda. większe wartości są odpowiednie na Classic serwery.
  • -pingboost 1 - Przydatne.
  • -num_edicts 1800 - Odpowiada za ilość bytów, standardowo 900 jest. Niby nie wymagane na GG, lecz z doświadczenia się przekonałem że warto tą komendę mieć zwiększoną.Na nie których mapach daje to efekt.
Edytował/a przez Skull

Wystarczy mnie poznać  :)

76561198262113452.png

1. Myślę, że jest to zły pomysł. Właśnie vip powinien zachęcić do grania. Mozna zrobić coś takiego, że za rejestracje na forum dostaje sie vipa na 3-7 dni. 

2. Jak najbardziej za. 

3. Dokupić reklame można, tylko potrzebne są środki. Można zrobić odzielną zbiorkę. 

4. Przydatne, za. 

5. Nie mam zdania. Obojętnie 

1. Odpada. 

2. Zastanowimy się. 

3. Zastanowimy się. 

4. Zostało zmniejszone z 10 do 5, dodatkowo zostanie wgrana odpowiednią blokada. 

5. Nie potrzebuje zmiany. 

sys_ticrate - nie wiem jaki sens ma zaniżanie wartości, to nie są te czasy gdzie serwer dociążał się masakrycznie.

Bezpośrednio sys_ticrate przekłada się na więcej FPS dla serwera, ale im wyższa wartość tym większe obciążenie CPU serwera.

Obecnie serwery przy 32/32 trzymają największe obciążenie CPU 35%, a zazwyczaj oscyluje w około 25%.

Taki tok rozumowania jak Twój miałby uzasadnienie dla serwerów na starych binarkach HLDS, tutaj każdy serwer stoi już na ReHLDS.

Wykonałem kilka testów na konsoli podczas pełnego serwera z ustawionym PB2 i tick na 1000 i nie odnotowałem przeciążania CPU ani majtających się FPS'ów

Z pełnego DD2 #2 wartość FPS (a jest dużo bardziej obciążony od GG) wynosi 634.37 co jak dla mnie jest zajebistym wynikiem który i tak da się jeszcze pewnie poprawić.

pingboost 1 - zasoby serwera GG zdecydowanie pozwalają ustawić te wartość na 2

Jakby były jakieś niejasności chętnie wytłumaczę dlaczego tak, a nie inaczej :)

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.