Skocz do zawartości

przyjęta propozycja dodania kilku map

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w sprawie czy bylaby mozliwosc dodania kilku map na serwer zeby umilic czas :D 

-de_rats2

-cs_assault1337 (czy jakos tak on sie nazywal)

-cs_office

-de_dust

-awp_india

-de_eldorado

Jakby sie udalo ktores z tych map wrzucic byloby fajnie nie mowie ze musza byc wszystkie decyzje pozostawiam osobom w komentarzach i opiekunom ale to tylko taka propozycja 

Z gory jak sie uda wielkie dzieki :D 

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 3

Takie mapy jak de_dust i rats_1337 były już już na serwerze i nie sprawdziły się, była na nich bardzo mała lub zerowa frekwencja, co do mapy awp_india nie pasuje ona w ogóle do tego rodzaju serwera. A co do pozostałych map  de_elderorado, cs_assault1337 i cs_office jestem za są to ciekawe mapki i można z nimi spróbować

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 1

-de_rats2 na TAK

-cs_assault1337 (czy jakos tak on sie nazywal)  na TAK 

-cs_office tu jestem neutralny, gdyż jest już jedna mapa z eskortą zakładników i nie widzę aby była grana zbyt często. Jestem bardziej za podmianą z cs-italy 

-de_dust na NIE   

-awp_india  neutralny 

-de_eldorado również na nie

edit:

dodałbym do propozycji mapkę overpass 

Edytował/a przez MAKARON.ik
  • Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 3

de_rats2  na TAK

-cs_assault1337 (czy jakos tak on sie nazywal)  TAK

-cs_office  TAK

-de_eldorado TAK

Warto by też było pomyślec o czymś małym takim jak fy_pool_day czy cos tego typu bo niekiedy nie ma po prostu tyle osób do gry na dużych mapach.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 1

Co do dodania nowych map jestem jak najbardziej na tak! Co do Twoich propozycji:

-de_rats2 +/- Ja bym może ponownie spróbowała dodać rats_1337, w razie co można zrobić rtv lub po obserwacjach ją usunąć. Według mnie ta mapa jest super i ma wielu zwolenników jak i przeciwników, która mapa tak nie ma?

-cs_assault1337 TAK

-cs_office TAK

-de_dust +/-

-awp_india NIE (Niestety ta mapa jest za mała na tylu graczy ile obecnie gra na serwerze. Widziałabym ją jedynie w opcji gdyby była forma map dla mniejszej ilości graczy.)

-de_eldorado ODE MNIE WIELKIE TAK 

Jak już taki temat powstał to od siebie dodam takie mapy jak:

- de_westwood_big (serwer aktualnie przeżywa drugą młodość i zdarza się, że jest full i ta mapka to fajna alternatywa) Jestem za dodaniem,  nie wymianą

- de_cbble (zauważyłam, że bardzo dużo osób ją próbuje nominować, mimo że jej nie ma :hrhr:)

- cs_alpin (za oknem zimy brak to może chociaż na serwer ją sprowadzimy :D

- de_chateau (dla nowych osób może być trudna, ale starzy wyjadacze na pewno znają :D)

Edytował/a przez Unistka
  • Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 3
  • Lampka wina 1

sygnaturka.png.4b363c6ece12651bb7b354c371db5c90.png

Tęsknie za:

De_train

De_prodigy

Cs_office

Cs_italy

De_aztec (wiem że oklepane) 

De_cbble 

De_nuke 

De_dust

De_chateau

De_inferno

De_mirage

Fy_pool_day też była przaśna

+  AWP MAP ♡♡ Tylko nie pamietam czy tak sie nazywała. Stare dobre mapki.. 

Edytował/a przez BabaJagnaPL
Dodanie 1 propozycji
  • Kufel piwa 4

•de_rats_1337 --> Fajna mapa, duża, tylko jak @mateusz 142wspomniał, że ta mapa nie przeszła na serwerze, to pytanie czy przeszłaby teraz? Fajnie by się grało, ale minusem jest to, że na respie by zabijało CT... Tak jak momentami zabija na de_kabul_32. Serwer potrafi być czasem full, więc przy takiej mapie trochę słabo to widzę.

•de_westwood można byłoby zamienić na de_westwood_big tak jak dodała do propozycji @ Unistka, bo mapa de_westwood jest bardzo często grana, potrafi być na niej sporo osób, a większa mapa dałaby większą rozrywkę, więc bardziej jestem za de_westwood_big.

•Tak samo usunąć mapę de_cpl_mill, bo z tego co widzę, to wgl nie jest grana. Większą konkurencją tej mapy jest de_cache, która na pewno jest więcej grana.

•Jestem za dodaniem mapy de_eldorado! Ma fajny klimacik, tylko potrzebna jest ścianka, aby TT i CT nie bawiło się w przerzucanie granatów do siebie na respy, bo ciężko wtedy byłoby zacząć rozgrywkę.

•Zamienić cs_italy na cs_assault_1337 -> Większa mapa od italy, bardzo często spotykana na innych serwerach, bardzo znana. 

•awp_india by nie przeszła, bo to jednak jest mapa na samo awp, a to jest serwer FFA. Bardziej potrzebne są mapy duże i na wszystkie bronie, no bo jednak zdobywamy skrzynki na knife, ak, m4, deagle itp.

•de_cbble i de_chateau -> Również jestem za tymi mapami. De_cbble tak jak wspomniała @ Unistka jest bardzo często nominowana, a tej mapy jednak nie możemy zagrać, bo jej nie ma.

•de_dust odpada. Fakt, jest to bardzo duża mapa, jednak de_dust_2002 robi większą robotę i ta sama mapa wystarczy.

•de_overpass - Tą mapkę też by się fajnie grało, także jak @MAKARON.ikzaproponował też jestem za.

@ BabaJagnaPLmapy takie jak de_train, de_aztec, de_inferno, de_mirage z tych co wymieniłaś są grane, także wpadaj częściej na FFA :D 

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 1

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

Ja pozostawałbym ostrożny jeżeli chodzi o takie forsowne rozszerzanie puli map na tym etapie. 

Te tematy powtarzają się cyklicznie i o ile dobre rozumiem intencje - też lubię grać masę różnych map, ale nie jestem przekonany co do efektów.

Bardziej byłbym za tym, żeby usunąć de_cpl_mill, które, jak zauważyła @ Klaudiaa . jest w ogóle niepopularne, zastąpić np. de_overpass. 

Można tak robić z innymi mapami, których nikt za bardzo nie chce grać, nie wiem czy mamy jakieś statystyki co ma branie, a co nie?

Skupiłbym się bardziej na pracy u podstaw - walczmy o wyższą frekwencje nie tylko wieczorami, jak będzie więcej ludzi, będziemy mogli eksperymentować z mapami, bo póki co często są akcje, że jedna mapa potrafi wyludnić połowę serwera. 

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 3
  • Lampka wina 1

Wolves_logo — kopia (2).png

• Junior Administrator

Temat powraca jak bumerang, więc wprowadzimy część map z tych, które zaproponowaliście.

- de_rats_1337 (owszem jest mała, ale w przypadku większej liczby osób na serwerze zawsze można ją przevoteować i zmienić)

- cs_assault_1337 (większość z was była na tak chociaż ja osobiście mam mieszane uczucia i czuję że za bardzo się nie przyjmie)

- css_overpass (duża, fajna mapka, wcześniej była odrzucana ze względu na rozmiar-ilość graczy)

- de_cbble (przyjemna mapka, była już w puli ale odrzuciliśmy ją wcześniej z tego samego powodu co overpass)

de_westwood_big (do wyboru jako alternatywę dla de_westwood przy większej ilości graczy, z podstawowej wersji bym jednak nie rezygnowała)

- de_eldorado (mapa znana i lubiana, większość z was jest na tak)

Tych map wprowadzać nie będziemy ani teraz, ani przypuszczalnie w ogóle. Wytłumaczenie dlaczego w nawiasach poniżej.

- de_rats2 (wprowadzamy inną wersję mapy rats)

- de_dust (ta mapa była już w puli i jej grywalność była zerowa)

- awp_india (to nie pod ten mod serwera)

- de_chateau (gówno mapa piękna tylko z nazwy)

Do map poniżej mam bardzo mieszane uczucia i na razie wprowadzać ich nie będziemy, nie wykluczam ich jednak na przyszłość.

cs_office - przepowiadam tutaj taką samą znikomą popularność jak cs_estate, z którego zrezygnowaliśmy

cs_alpin - jak wyżej

de_cpl_mill - do usunięcia na ten moment

Dziękuję za liczny odzew w tym temacie. Myślę że +6 nowych map to sporo, zobaczymy jak się przyjmą, jeśli po dodaniu ich będziecie mieć jakieś zastrzeżenia bądź inne uwagi to piszcie śmiało a to przedyskutujemy.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 5

nws_trine4_001.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...