Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Michał
-Nick: noswer
-SID: STEAM_0:0:522966471
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Miałem raz własny serwer, opiekunem również już byłem.
-Znajomość AMXX* (0-5): 3/4 (Programuje w javie więc i tutaj myślę że sobie poradzę. (z przewagą na 4)
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Dosyć sporo widać to po moim gt że na serwerze spędzam sporo czasu.
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Michał. Mam 18 lat. Jestem osobą pracowitą, gdy mam coś zrobić to staram się jak najlepiej. Moim hobby są motocykle oraz programistyka. Oprócz tego jestem miłą i odpowiedzialna osobą, gdy mi się coś zleci wykonuję to zadanie jak tylko potrafię.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?:Przede wszystkim to pomóc Właścicielowi i przejąć część jego obowiązków, oczywiście wprowadzenie więcej konkursów i pomoc przy dziale serwera. Zajęcie się rs`ami oraz skargami na graczy lub na adminów.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik.

sugnatura 7.gif

Na sieci jesteś nawet nie miesiąc a admina to w ogóle masz 2 tygodnie, a po Twoim GT można wywnioskować tyle, że cały czas na spect siedzisz czasami ponad godzinę - nie raz to robiłeś przy mnie i Misiowi zwracałem uwagę. Idealnie 40 postów i walimy podanie. Jak dla mnie jesteś osobą która chciałaby czegoś więcej i wszystko na pokaz, na styk byleby to dostać. Opiekunem już byłeś a z pół miesiąca temu ledwo się z amxem i obowiązkami ogarniałeś jak z Tobą rozmawiałem na jakiś temat i Ci uwagę zwróciłem na serwerze. Więc trochę Twoja wiarygodność leci w dół ;) Może z Misiem się ugadałeś, że złożysz, ale swoje napiszę, tyle ode mnie.

@ Misiu. ♥

1. No przepraszam bardzo, podanie na forum 15 stycznia - chyba, że pod stołem miał wcześniej to już skąd miałem to wiedzieć. To 2 tygodnie i kilka dni, achh ale kontrargument.

2. Ale to nie o kropku tu gadamy i jego gt mi wisi. To po pierwsze. Poza tym to, że ty tego nie widziałeś nie znaczy, że takich sytuacji nie było. Bo kilka dni po tym siedział sobie "integrując" ludzi na ts, przez pół godziny olewając [email protected] kompletnie.

3. Tutaj po prostu chciałem podkreślić, że to wygląda jak napalenie się na range i już już szybciutko, lecimy, nabijamy.

4. No to dawaj łopatkę i wiaderko.

No Ciebie i tak nie przebije, bo już dawno poza skale wywaliłeś.

Bardzo dobrze, że chciałbyś pomóc Misiowi i odciążyć go z obowiązków. Aktywność na serwerze jest duża, aczkolwiek fajnie gdyby ktoś mógł Cię poznać z TS3 oraz forum - mam na myśli rozmowe na ts3, bądź chatbox(forum). Uważam, że jesteś osobą odpowiedzalną i wydajesz się wywiązywać z obowiązków, lecz opiekun to jest odpowiedzialniejsza rola niż admin - jednak jest to ta ranga wyżej. Co do GT zastrzeżeń mieć nie moge, bo jest dobre ale nieraz w większości jest to przesiadywanie na spect. Co do tego, że za szybko jak pisał kolega wyżej to znam osoby które też na sieci nie były długo, a pełniły wysokie rangi i nikt nie patrzył ile się jest na forum. Jak widać nie ma tego w wymaganiach, że trzeba mieć konto "3 miesiące" żeby złożyć podanie. Bądź bardziej aktywny na forum, aby być bardziej rozmownym z całym "community". Z tego widzę w wymaganiach jest taki jeden punkt: "Musi być to osoba, która ma już admina na danym serwerze, którą znam już jakiś czas i mogę jej zaufać". Twój staż jako admin nie jest długi - chyba że znasz się z Misiem - więc pisząc to podanie patrzyłeś jakie są wymagania, aby otrzymać taką range. 

Aktualnie jestem neutralny w stronę tak. 

sygnaturaPG.png.f31e443b7548596169f044e6ba393bfa.png

Sorry ale no na te chwile nie widzę cię w tej roli - jest tak jak napisał pingwin.. Na [email protected] mało co reagujesz razem z innym kolegą bo wolicie grać albo siedzieć na spect.. Super, że chcesz pomóc ale no nie widzę cię w tej roli. Zacznij być aktywnym na forum, daj się poznać innym.

Jestem na NIE 

69666e4b35ebe.jpg

Widzę, że zaczyna się tu robić małe eldorado, więc muszę zareagować :)

@ PingwiNek. zaczynając od początku

1. noswer nie jest adminem 2 tygodnie

2. Po jego GT nie można wywnioskować, że siedzi ciągle na spect, bo jakby zestawić to GT z GT @11ruk3q.jpg Kropek.to on też w takim razie siedzi tylko na spect. I nie zwracałeś mi uwagi kilka razy, a raz. Po tym admin dostał upomnienie i więcej nie widziałem takiej sytuacji.

3. "Idealnie 40 postów i walimy podanie" - takie są wymagania, więc w czym problem? Ma na siłe nabijać posty na forum, gdzie nic się nie dzieje? Skoro wymagania to 40 postów to ma ich nabić 120?

4. "Może z Misiem się ugadałeś" - personalne wycieczki rób sobie do kolegów z piaskownicy.

Podsumowując, przez to co tu nakłamałeś Pinokio miałby ostrą konkurencje. Jeżeli chcesz nabijać posty jest pełno działów do kórych moderatorzy nie zaglądają i tam możesz sobie pisać takie bzdety. 

@11ruk3q.jpg Kropek.

1. Zaglądam w bans i widzę mase banów od noswer, często patrzę rano w konsolę i widzę jak admin działa. Rozumiem, że znowu nie masz własnego zdania i podpierasz się czymś co napisze ktoś inny. 

2. "Zacznij być aktywnym na forum, daj się poznać innym." - tutaj to się przewróciłem. Patrzę na Twój profil i noswera. Od Twojego ostatniego ODRZUCONEGO podania nie zrobiłeś nic na forum, ale za to aktywność noswera w porównaniu do Twojej jest bez podjazdu. Sam prosiłem Cię o kilka rzeczy dla serwera i zlałeś mnie ciepłym moczem.

Nie mam tu zamiaru kogoś wybielać, ale na pisanie takich śmieci nie będę pozwalał.

Teraz moje podsumowanie pracy noswera.

+ Twoje GT biję na głowę innych adminów,

+ spełniasz wymagania,

+ nigdy nie odmawiasz pomocy, zawsze dopytujesz, czy nie trzeba coś pomóc,

+ ściągasz na serwer nowych graczy,

+ integrujesz graczy na TS3 (chyba jako jedyny admin),

+ pomagasz wyższej administracji,

+ jesteś póki co w godzinach w których nie ma innych adminów,

+ zgłaszasz na bieżąco błędy.

+ nie ma z Tobą większych problemów.

- strasznie chaotycznie piszesz swoje tematy,

- 3 tygodnie to jednak krótko jak na opiekuna,

- mam obawę, że napaliłeś się na rangę jak Kropek na moderatora,

- nie mam do Ciebie aż tak dużego zaufania.

Wolałbym zobaczyć to podanie za jakiś miesiąc.

Póki co ciężko mi jest Ci na tyle zaufać i dać Ci opiekuna.

Zostawię jeszcze temat otwarty pod wypowiedzi innych, ale decyzja jest już raczej wiadoma.

Mimo wszystko może ktoś ma coś sensownego do napisania co mogłoby mi pomóc w decyzji.

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

Musze się zgodzić z Kropkiem, że kilka razy widziałam jak siedzisz na spect i pisałam Ci na [email protected] teksty typu "jesteś?" niestety najczęściej odpowiedzi nie było i musiałam Cię kickować. Podanie napisane tak jakby na kolanie.. Ale no cóż. Plusy też są oczywiście: amx, chęć pomocy, doświadczenie.. Jednak nie jestem przekonana co do Twojej osoby. Jednakże zawsze mogę się mylić i tak naprawdę dasz radę i to wszystko ogarniesz. 

Neutral w stronę tak.

podanie-odrzucone.png

Screenshot_1.png.c3602336c2ffa62ab92ba6b705c20d0b.png.12b947d62f8c064c5ec3df5fb988981e.png

pobrane.png.cd052f5556f182adcff7e00987e5bf14.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.