Skocz do zawartości

[Projekt] Pomysł - Logo pogrywamy.pl

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Opiekun Mirage

Wydaje się z jednej strony fajne, estetyczne, a z drugiej mocno rzuca się ten tt z nożem, co w moim odczuciu jest takie 2/10. Fajnie by było gdyby pogrywamy miało swój "symbol" niż taki tt chcący się rzucić na użytkownika (ale to moja opinia) :peepoBlush:

• Kufel piwa 4

Według mnie bardzo ładne estetyczne ale ten TT to taki trochę zbyt agresywny :D Jakby było coś mniej rzucającego się tak w oczy było by super !

• Kufel piwa 2

Coś w tym jest :) Niby pogrywamy.pl  - pograj razem z nami. A tu terro z kosą :)
Macie racje! :D Może, jest coś co według was bardziej by pasowało? :)

• Kufel piwa 1
  • Szklanka lemoniady 1

• VIP

Zamiast TT'ka może wrzuć dwóch CT'ków którzy opierają się o siebie plecami z jakimiś broniami. Byłby to gest, że się tutaj wspieramy w myśl powiedzenia jeden za wszystkich itd.. :) 

• Kufel piwa 4

15 godzin temu, IdoB napisał:

Zamiast TT'ka może wrzuć dwóch CT'ków którzy opierają się o siebie plecami z jakimiś broniami. Byłby to gest, że się tutaj wspieramy w myśl powiedzenia jeden za wszystkich itd.. :) 

Super, dzięki za pomysł. :pepeMonsterek:

Jak macie jeszcze jakieś pomysły to śmiało. 

Stworzenie wspólnego projektu ma tu sens. W końcu jesteśmy jedną paczką. 

• Zasłużony

Moim zdaniem ten projekt nijak pasuje do sieci, dodatkowo (jak dla mnie) jest zbyt abyt podobny do "dawnych" sieci prowadzonych przez dzieciaków. 

• Kufel piwa 2

• Redaktor

Bez urazy, ale to logo to jakieś okropieństwo. TT wygląda mi bardziej na gościa ze sklepu mięsnego co nocami sobie dorabia na włamach do sąsiadów, czcionka prosta i nijaka, a tło prawie puste o zdechłych kolorach. Jak debe napisał, logo bardziej dla dzieciaków niż na poważną sieć, sory, ja podziękuję, choć za jakiśkolwiek czas i chęci po ramieniu poklepię C:

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

14314775.714999996_dys.png.0e4ea06651ac0a6496689f1ffed180c9.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...