Skocz do zawartości

odrzucona zmiany

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zmniejszenie limitu na awp z 3 o ile się nie mylę do 2 ... czasami jak sie gra nawet 5v5 to server jest mocno nie grywalny bo robi sie only awp 

2.Moim zdaniem można by wyrzucic rozgrzewkę i dodać nozówke bo są gracze którzy cały czas dochodzą do jednego teamu

3. Jezeli górny podpunkt zostanie odrzucony to można skrócić czas rozgrzewki 

4.Wydłużenie czasu zanim kicknie na spekt

Edytował/a przez retardinho
  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 2

• VIP

1. Limit jest moim zdaniem dobry, granie AWP to część gry. Limity na AWP są adekwatne do ilości graczy. Jestem na nie.

2,3. To jest społecznościówka nie FACEIT, żeby były nożówki. Czas rozgrzewki jest odpowiedni, żeby gracze zdążyli wejść na serwer, również jestem na nie.

4. Gierka ma być dynamiczna, nie pamiętam dokładnego czasu po jakim przenosi na specta, ale nie uważam żeby czas był zbyt krótki - na nie.

1.Przecież limit awp nie jest adekwatny do ilości graczy tylko cały czas jest taki sam jak jest 3 graczy to już może być osiągnięty limit awp w 1 drużynie 

2.Sam słyszałem nie raz jak ludzie narzekali na tą rozgrzewkę że trzeba coś zrobić albo skrócić :) 

3.Chodzi o specta jak sie samemu przejdzie a nie jak sie przeniesie XD 

• Kieliszek wódki 1

1. Moim zdaniem nie ma sensu zmiany limitu na 2 awp, ponieważ gdy na serwerze jest około 20 graczy

dwie awp to trochę mało. Jestem na nie.

2,3. To nie facit by na rozgrzewce grano kosówke, są takie osoby które zamiast się bić będą uciekać i kampić, osobiście nie chciało by mi się czekac na spec 1.5m zanim minie kosówka. A sam czas rozgrzewki jest odpowiedni. Jestem na nie. 

4. Wydłużenie czasu za siedzenie na spec można by było faktycznie trochę wydłużyć. Jestem na tak. 

• Kieliszek wódki 1

1. Zmniejszenie limitu awp jest moim zdaniem bez sensu, ponieważ przy dużej ilości graczy 2/3 awp na całą drużynę to za mało. Jestem na nie

2. Zgadzam się tutaj z chłopakami wyżej i dodanie nożówki wprowadzi tylko niepotrzebne przedłużanie gry. Jestem na nie

3. Czas rozgrzewki jest odpowiedni też nie widzę sensu skracania go. Jestem na nie

4. Myślę że przydało by się trochę zwiększyć czas na spec. Jestem na tak

• Kieliszek wódki 1

• Opiekun Mirage

1. Byłabym skłonna ku zmianie na jeszcze mniejszy limit, niejednokrotnie słyszę narzekanie ludzi na awpy, ale tu porozmawiam na ten temat jeszcze z Vakosem i może jakieś głosowanie na serwerze się przeprowadzi. +/-

2 i 3. Rozgrzewki póki co zostają, ostatnio były małe poprawki/udoskonalenia (żadna rozgrzewka nie przypasuje 100% społeczności). Czas też jest adekwatny do "sikpauzy", przejrzenia forum, czy też zwykłej krótkiej rozmowy między drużynami. -

4.

Cytat

Wydłużenie czasu zanim kicknie na spekt  - po czym piszesz - Chodzi o specta jak sie samemu przejdzie a nie jak sie przeniesie XD

Chyba trzeba się zdecydować o czym chce się napisać ^^. Natomiast to tak samo zostaje. Spect nie jest od tego, żeby na nim przesiadywać. Czas jest jak najbardziej adekwatny do tego, że ktoś musi na CHWILĘ odejść od kompa.  -

Propozycję Odrzucam. Za dużo punktów na NIE.

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...